У Ковелі привітали автомобілістів і дорожників

У Ковелі привітали автомобілістів і дорожників

У Народному домі «Просвіта» відбулись урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. З професійним святом колективи працівників підприємств цієї галузі привітали перший заступник голови райдержадміністрації Борис Андріюк, голова районної ради Петро Якубук, секретар міської ради Михайло Гетьман, заступник міського голови Геннадій Сорока, директор ТзОВ «Ідея» Віктор Козак, редактор громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма, директор Ковельського промислово-економічного коледжу Степан Бабарика та інші гості.
Секретар міської ради Михайло Гетьман у виступі зазначив, що за 9 місяців 2011 року від діяльності автоперевізників та дорожніх господарств міста до бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів надійшло понад два з половиною мільйони гривень. В нашому місті велика увага приділяється якості автомагістралей. У Ковелі 152 кілометри доріг, з них 82 кілометри - з твердим покриттям. Протягом останнього року проведено капітальний ремонт тринадцяти з половиною кілометрів міських автошляхів. За це ми маємо дякувати таким підприємствам як - ТзОВ «Ідея» (директор Віктор Козак), ТзОВ «Кодет» (керівник Андрій Толстокоров), ВАТ «Ковельке ШБУ-63» (керівник Ігор Пець), філії «Ковельське ДЕД» (керівник Володимир Мельник), ВАТ «Ковельська ПМК-62» (керівник Леонід Рубчук), філії «Ковельський автодор» (керівник Віктор Кордонець), комунальному підприємству «Добробут» (директор Михайло Сидоренко). У міському бюджеті на цей рік передбачено на ремонт та реконструкцію доріг понад 4,7 мільйонів гривень. На сьогодні освоєно понад три з половиною мільйона. У Ковелі з кожним роком зростає кількість транспортних засобів. Відповідно зростає потреба в їх обслуговуванні та ремонті. А це додаткові робочі місця. З цим успішно справляються профільні служби ПП «Геліс» (керівник Леонід Зубрицький), АВТО СЕРВІС РОМА (керівник Анатолій Возняк) та багато інших. Справні автомобілі, автобуси – це запорука безпечного руху на наших автошляхах. Уже багато років кузнею водійських кадрів у нашому місті є Ковельська технічна школа ТСОУ (керівник Валерій Борзовець), Ковельська автошкола Волинського державного обласного навчального курсового комбінату (керівник Юрій Матердей). Тож від усіх власників водійських посвідчень вам величезне спасибі та побажання і надалі працювати чесно, самовіддано і виховувати тільки справжніх майстрів дорожнього руху. У Ковелі мешкає понад 68 тисяч людей. Більша частина з них щодня користується транспортом, чи то приватним, чи таксі, чи автобусами. Останнім часом на 47 маршрутах щоденно - з 6-ї години ранку і практично до півночі - забезпечується робота понад 60 мікроавтобусів. Послуги з перевезення пасажирів надає 27 підприємців. Приємно відзначити, що в цьому році частково оновлено парк маршрутних таксі. На маршруті №1 курсує три нових «Еталони» підприємства «Галактика – Авто» (керівник Сергій Корсак). Близько 100 таксі до послуг городян та гостей Ковеля. А це знову ж таки робочі місця та фінансові надходження до місцевої скарбниці, це комфорт і зручність. У цій сфері у нас працюють служби таксі 077 (керівник Володимир Стасюк), таксі 49191 або «Колос» (керівник Микола Матвійчук), таксі 058 (директор Олександр Чамбула).
Михайло Гетьман разом із заступником міського голови Геннадієм Сорокою вручили кращим представникам галузі автотранспорту та дорожнього господарства Подяки міського голови та грошові винагороди.
Урочистості продовжились святковим концертом за участю мистецьких колективів міста Ковеля та Ковельського району. 

Читайте також:

31 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2022 
Захворіли за добу: 85
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 28
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти