Ковельчанин - срібний призер чемпіонату світу

З 23 по 30 жовтня у місті Скоп’є (Македонія) проходив чемпіонат світу з кікбоксінгу.
У змаганнях взяли участь 823 спортсмени з 61 країни. У складі збірної команди України у ваговій категорії до 86 кг (розділ ЛОУ-КІК) виступав ковельчанин Юрій Зубчук (тренер Віталій Тимофєєв).
У першому поєдинку Юрій переміг спортсмена з Сербії, а в другому - нокаутував кікбоксера з Азербайджану - дворазового чемпіона світу та Європи. Наш земляк впевнено виграв півфінал у кікбоксера з Польщі. І лише у фіналі за очками поступився бійцю з Хорватії.
Юрій Зубчук - єдиний спортсмен чоловічої збірної команди України здобув медаль у розділі ЛОУ-КІК і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.
На чемпіонаті світу з кікбоксінгу українські спортсмени завоювали вісім медалей.