Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Фінансово – господарську діяльність КП «Ковельський культурно-просвітницький центр» сесія визнала незадовільною

Фінансово – господарську діяльність КП «Ковельський культурно-просвітницький центр» сесія визнала незадовільною

Абсолютною більшістю голосів депутати Ковельської міської ради затвердили звіт тимчасової контрольної комісії. «За» проголосували 31 депутат із 34 зареєстрованих, проти – 0, троє утрималось.
Під час пленарного засідання 15 сесії Ковельської міської ради депутати ознайомилися та обговорили звіт комісії з питань вивчення фінансово-господарської діяльності КП «Ковельський культурно-просвітницький центр», призначеної рішенням Ковельської міської ради від 22.09.2011 р. № 14/33.
Під час обговорення депутати піддали критиці позицію директора КП «Ковельський культурно-просвітницький центр» С.Д.Кошарука щодо небажання та ігнорування співпраці з комісією. Йшлося також і про його невідповідність займаній посаді. Сесія рекомендувала направити матеріали депутатської комісії в органи прокуратури, управління ДСБЕЗ УМВС у Волинській області для відповідного реагування.
В ході роботи сесії депутати затвердили усі розпорядження міського голови, пов’язані з роботою комісій та діяльністю КП «Ковельський культурно-просвітницький центр».
Щоб зняти будь – які спекуляції щодо можливості продажу цього закладу, депутати включили приміщення культурно – просвітницького центру (двоповерхова нежитлова будівля з підвалом по вулиці Незалежності, 89) до переліку об’єктів комунальної власності, що не підлягають приватизації.
Повний звіт про роботу тимчасової контрольної комісії з питань вивчення фінансово-господарської діяльності КП «Ковельський культурно-просвітницький центр» розміщений в рубриці «Рішення міської ради». 

Читайте також:

02 листопада 2011
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти