Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід «ВелоУкраїна» - у Ковелі

Всеукраїнський спортивно-масовий захід «ВелоУкраїна» - у Ковелі

  6 серпня відділ молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету міської ради,  міський центру «Спорт для всіх» та за ініціативи ентузіастів Українського HPV-клубу альтернативного велотранспорту з нашого міста організували і провели у Ковелі Всеукраїнський спортивно-масовий захід «ВелоУкраїна». Його мета -  популяризація здорового способу життя,  презентація велосипеда як екологічної альтернативи автомобілю та підвищення мотивації у населення для розвитку рухової активності, до пересування на велосипедах. Учасників спортивного форуму привітав заступник міського голови Ігор Прокопів. 
   У велопробігу взяло участь до сотні учасників. Спортсмени та любителі, дорослі та діти проїхали вулицями міста за марштутом: Незалежності – Шевченка – Грушевського – Мєчнікова – Незалежності.  Приємно відзначити,  що до заходу долучились ентузіасти Українського HPV - клубу альтернативного велотранспорту з міст Києва, Вінниці, Тернополя, Львова, Хмельницького, Рівного та Ковеля. Абревіатура HPV означає  «машини, що рухаються силою людини». Така велотехніка виглядає незвично, але за рахунок зручної посадки велосипедиста поліпшуються аеродинамічні показники під час руху, що дозволяє розвивати високу швидкість і долати великі відстані не втомлюючись, як на звичайному велосипеді. Конструкції веломашин різні і зроблені переважно власними силами активістів клубу, які  раз на рік збираються разом в різних куточках України, щоб поділитись досвідом і показати зразки нової техніки місцевим велолюбителям.
На площі Героїв Майдану було продемонстровано експлуатацію конструкцій незвичайних велосипедів і надана усім бажаючим можливість спробувати проїхатись на HPV- велозасобах. Багатьом сподобалось катання на триколісних (трайках) веломашинах моделі «Комфорт-02», діти швидко опанували особливості керування такими веломобілями.
     Відділ молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради щиро вдячний начальнику Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області І. Г. Тусю за надану допомогу в проведенні  цікавого та видовищного спортивно-масового заходу.

  Ігор Семенюк,                                                                                         
 начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту       
               

Читайте також:

08 серпня 2016
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти