Золота медаль – у ковельського боксера

Золота медаль – у ковельського боксера

Впродовж трьох днів в місті Рівне проходив V всеукраїнський турнір пам’яті Ніла Хасевича з боксу серед юнаків 1997-1998 років народження. Майже 100 учасників з Рівненської, Хмельницької, Волинської, Львівської та Житомирської областей вийшли на старт традиційних юнацьких змагань, які є одним з етапів підготовки юних боксерів до Спартакіади школярів, що відбудеться в Україні наступного року.
Вкотре ковельчани продемонстрували свою майстерність в цьому мужньому виді спорту. Жодних шансів суперникам в усіх поєдинках не залишив Олександр Матвіюк. У ваговій категорії 43 кг він переміг усіх своїх однолітків з Рівного, Житомира та Львова. Тож Олександр Матвіюк виборов золоту медаль та одержав звання переможця традиційного турніру, присвяченого повстанському художнику-графіку Нілу Хасевичу. Турнір, що відбувся на рингу 5-ї рівненської спортивної школи, зініціювала козацька організація його імені.
Невдовзі юного ковельського боксера Олександра Матвіюка чекають нові випробування на міжнародному турнірі у місті Львові, де відбудеться «Кубок Котельника». Тренує цього перспективного спортсмена Микола Потапюк.  

Читайте також:

02 грудня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти