Міський голова вручив нагороди матерям-героїням Ковеля

Міський голова вручив нагороди матерям-героїням Ковеля

В сесійному залі Будинку рад міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів та секретар міської ради Михайло Гетьман зустрілися з багатодітними матерями, яким вручили посвідчення та відзнаки «Мати – героїня». Теплими словами та квітами вітали 79 жінок, яким за материнську самовідданість і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх розвитку присвоєно це почесне звання.
Звертаючись до присутніх, заступник міського голови Ігор Прокопів зазначив, що багатодітні матері заслуговують на найбільшу подяку та вдячність і від своїх дітей, і від кожного з нас. Сьогодні у Ковелі проживає понад 700 багатодітних родин, в яких виховуються діти до 18 років. Міська влада зробила чимало для того, щоб вони отримали від держави гідну увагу і ці нагороди. Подякував за те, що народили, ростять і виховують молоде покоління ковельчан, за турботу, ніжність і мудре материнське слово.
Щиро привітав жінок із присвоєнням почесного звання і міський голова Олег Кіндер. Він зауважив, що багатодітні матері заслуговують на соціальні гарантії від держави, тому влада повинна виконувати усі зобов’язання перед цими жінками. Міська влада робить усе можливе для підтримки і допомоги багатодітних родин, опіки над дітьми і сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах. Олег Олексійович відзначив, що вирішення їх проблем завжди було одним із пріоритетів у діяльності влади міста. Побажав міцного здоров`я, добра та благополуччя.
Звернувся до присутніх і секретар міської ради Михайло Гетьман. Він зазначив, що нагороди – це борг держави перед матерями. Багато хто з присутніх уже в літньому віці, має онуків та правнуків, а нагороду отримує лише зараз. Але добре те, що їх подвиг був оцінений по-належному. Бо народження і виховання дітей – це їх значний внесок у розвиток держави, адже саме молодим розбудовувати нашу країну, наше місто.
Окрім посвідчень і відзнак, матері – героїні отримали одноразову виплату в сумі 9410 грн. кожна. У Ковелі є 156 матерів, які носять це почесне звання за виховання 5 і більше дітей до 8-річного віку. Підготовлені документи на присвоєння звань «Мати – героїня» ще 49 ковельським жінкам.
 

Читайте також:

02 грудня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти