Мешканці стаціонарного відділення отримали подарунки

Мешканці стаціонарного відділення отримали подарунки

У Ковелі тривають заходи, приурочені Міжнародному дню інвалідів. Зокрема, в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування організували для мешканців святкову зустріч з концертом та подарунками. Сьогодні у відділенні мешкає 20 літніх людей, 12 з них – інваліди. 
Незалежно від статусу в заклади подібного типу людину приводить одна причина – самотня старість і немічність, а ще – інвалідність. Це нещастя не лише однієї людини, а й проблема всього суспільства.
Напередодні Міжнародного дня інваліда до мешканців відділення завітали Софія Сагаль, начальник управління праці та соціального захисту населення, Людмила Стахорська, голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Клавдія Савчук, директор територіального центру. Подарунки отримали усі 20 мешканців відділення. Гості були щедрими й на теплі слова, побажання доброго здоров’я, любові та добра, адже люди старшого віку потребують особливої уваги й опіки, а насамперед ті, хто залишився одиноким через різні життєві обставини.
Завідувач Ніна Хільчук подбала про концертну програму для мешканців стаціонарного відділення. Пісенні дарунки та гарний настрій подарували учасники художнього колективу ветеранів війни і праці «Червона калина» з селища Голоби. Щирі слова та побажання знайшлися в аматорів сцени для кожного присутнього в залі.  

Читайте також:

02 грудня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти