Акція проти СНІДу у Ковелі

Акція проти СНІДу у Ковелі

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбулась «свічкова хода» за участю студентів Ковельського медичного коледжу. Понад 200 молодих людей пройшли центральною вулицею міста зі свічками та червоними стрічками - символом солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД людьми.
На площі біля Палацу учнівської молоді відбувся імпровізований мітинг, на якому до присутніх звернулася лікар інфекціоніст Ірина Мизовець, волонтер Наталія Вакулюк. Уже не вперше таку акцію ініціює та організовує голова Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Стахорська. Звертаючись до присутніх, вона зауважила, що у світі кількість ВІЛ-інфікованих перевищує 50 млн. чоловік, померлих від СНІДу - більше 20 мільйонів. З часу виявлення першого випадку ВІЛ-інфекції в Україні у 1987 році і до 2010 року включно офіційно зареєстровано 182 тисячі ВІЛ-інфікованих громадян України. ВІЛ вражає переважно молодих людей віком від 20 до 40 років. Людмила Стахорська закликала молодь до толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих. Подібні заходи покликані привернути увагу суспільства до цієї проблеми.
По завершенню акції в Палаці учнівської молоді Ім. Івана Франка відбулась тематична дискотека «Проблема ВІЛ/СНІДУ стосується кожного…». Її метою було надання інформації про ВІЛ/СНІД, формування в учнів адекватності розуміння проблеми цієї хвороби, виховання толерантного ставлення до ВІЛ- інфікованих.
Спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді Тетяна Медвєдєва продемонструвала фільм «На повну силу», з метою ознайомлення школярів із факторами ризику та механізмами поширення захворювання. Старшокласники взяли участь в обговоренні проблеми, виготовили тематичні листівки, провели анкетування «Перевір свої знання про СНІД».
 

Читайте також:

06 грудня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти