Ковельські військовослужбовці отримали нагороди

Ковельські військовослужбовці отримали нагороди

У військовій частині А 2042 відбулись урочистості з нагоди 20-річчя Збройних сил України. Військовослужбовців привітав командир, майор Тимофій Єрохін. Він зауважив, що за два десятиліття Збройні сили пройшли шлях становлення та реформування. Головне завдання армії сьогодні – захищати суверенітет та територіальну цілісність Української держави. Кожен громадянин нашої країни має бути впевнений: у разі виникнення небезпеки є професійні люди, які стануть на їхній захист. Структурна перебудова Збройних Сил має продовжуватися, українське військо має поступово наближатися до сучасних стандартів. Військова частина в Ковелі забезпечує виконання поставлених завдань Генеральним штабом Збройних Сил України. Тимофій Єрохін подякував військовослужбовцям за сумлінну службу і вручив заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України - медалі «За зразкову службу в Збройних Силах України» І, ІІ та ІІІ ступенів за зразкове виконання військового обов’язку, підтримання високої бойової готовності військ, самовідданість і стійкість, проявлені під час проходження військової служби.
Від імені міської влади привітав з Днем Збройних сил України заступник міського голови Ігор Прокопів і вручив кращим службовцям Подяки міського голови та цінні подарунки. Побажав сімейної злагоди, благополуччя, міцного здоров'я, щастя і нових досягнень у благородній справі захисту миру і спокою ковельчан та усього українського народу.
Урочистості з нагоди Дня Збройних сил України у в/ч 2042 продовжились святковим концертом. Гарний настрій військовослужбовцям подарували народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня», учасники дитячої студії народного танцю «Дзвіночок», зразкової студії естрадного співу «Надія», народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Промінь».  

Читайте також:

06 грудня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти