Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів провела підготовку до чергової сесії

Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів провела підготовку до чергової сесії

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів. У ньому взяли участь члени комісії: Олександр Головань, Наталія Долінко, Вадим Клімук, Олег Коцура, Олександр Місяць, Юрій Оксенюк, Алла Півень, Ігор Пініс, Юрій Рудь та голова комісії Володимир Бойко.
Було розглянуто та опрацьовано 17 питань порядку денного: “Про внесення змін до "Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік", “Про внесення змін до «Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік”, “Про визнання бійців добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України учасниками антитерористичної операції”, “Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016р. №18/3 “Про міський бюджет на 2017 рік”, “Про продаж у приватну власність земельної ділянки по вул. Володимирській”, “Про продаж у приватну власність земельної ділянки МПП “Агротехсервіс”, “Про затвердження Програми організації рятування людей на водних об'єктах міста Ковеля у літній період 2017-2019 роки”, “Про звернення депутатів Ковельської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України Міністерства фінансів України та депутата ВРУ Івахіва С.П., щодо недоцільності скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюну”.
Депутати зосередили свою увагу на питанні “Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016р. №18/3 “Про міський бюджет на 2017 рік”. Роз’яснення з цього приводу надала начальник фінансового управління Валентина Романчук. Після обговорення постійна комісія вирішила рекомендувати сесії прийняти цей проект рішення як рішення ради.
Начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський детально розповів про підготовлену «Програму організації рятування людей на водних об'єктах міста Ковеля у літній період 2017-2019 роки». Він поінформував як працюватиме пост порятунку людей на водоймах та що необхідно для його роботи. Цей проект рішення та більшість з тих, які розглядались на засіданні, членами комісії було рекомендовано до затвердження на сесії міської ради.
З усіма проектами можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці: «Публічна інформація та звернення громадян» (http://www.kovelrada.gov.ua/proekti_rishen_miskoi_radi.html).

Відділ "Секретаріат міської ради"Читайте також:

16 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти