У Ковельській виховній колонії – День відкритих дверей

У Ковельській виховній колонії – День відкритих дверей

Днями в Ковельській виховній колонії проведено День відкритих дверей. На захід завітали: начальник служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради, голова піклувальної ради установи Жанна Вельма, юрисконсульт Ковельського міськрайонного центру зайнятості Антон Хомич, фахівець з соціальної роботи Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Савина, представники центру вторинної правової допомоги Оксана Воробей та Валентина Логвинюк.
Запрошені ознайомили вихованців колонії з послугами, які надаються особам, звільненим з місць позбавлення волі. Розповіли про порядок реєстрації у відділі поліції та спостережній комісії. Також поінформували про можливість отримання допомоги, оформлення закордонних паспортів після звільнення.
Хлопці мали змогу індивідуально поспілкуватися з представниками соціальних служб, центру зайнятості та правозахисниками.
Найпоширенішими були запитання щодо отримання пенсії по втраті годувальника після повноліття, влаштування на роботу, продовження навчання та проходження курсів.

Служба у справах дітей


 

Читайте також:

17 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти