Постійна комісія детально розглянула важливі для міста й ковельчан питання

Постійна комісія детально розглянула важливі для міста й ковельчан питання

Відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Вадима Ткачука. У її роботі взяли участь члени комісії: Геннадій Кіндер, Володимир Косцьов'ят та Святослав Степанюк. Серед запрошених: директор Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод” Вадим Сухонос, директор Ковельського госпрозрахункового ринку Петро Сорока, заступник начальника Ковельського МРВ УДСНС у Волинській області Володимир Войтанік, тимчасово виконуючий обов'язки директора «КП Верес» Федір Савонік, начальник сектору привенції Ковельського відділу поліції Юрій Єрохін, головний спеціаліст-державний інспектор з ОНПС у Волинській області Сергій Михальчук, депутати міської ради: Ігор Пініс, Андрій Неридько, Андрій Мілінчук, Вадим Клімук, представники відділів виконавчого комітету міської ради та місцевих ЗМІ.

Комісія працювала досить активно, адже питання порядку денного були актуальними та проблематичними для жителів міста.
Зокрема, проекти рішень “Про внесення змін до детального плану території”, “Про затвердження детального плану території”, “Про затвердження заходів на 2017 рік до Програми підвищення енергоефективності міста Ковеля на 2016-2020 роки”, “Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля на 2016 рік за 2016 рік”, “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м.Ковеля, що підлягають приватизації у 2017 році”, “Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Сагайдачного для подальшого надання учасникам АТО” запропоновані до розгляду на сесії міської ради.
Щодо питань: “Про дозвіл на розроблення детального плану території в садівничому товаристві «Світанок», “Про затвердження Програми організації рятування людей на водних об'єктах міста Ковеля у літній період 2017-2019 роки”, “Про звіт тимчасової контрольної комісії міської ради щодо роботи деревообробного цеху Державного підприємства «Ковельське лісове господарство» по вул. Лісовій”, комісія вирішила рекомендувати сесії прийняти їх як рішення ради.

Серед злободенного - “Про заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації природного характеру, пов'язаної з діяльністю Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод”. Члени комісії, депутати, інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сергій Михальчук спільно з відповідальними представниками виконавчого комітету міської ради детально аналізували роботу цього підприємства, висловлювали свої міркування та пропозиції.
Понад годину відповідав на запитання Вадим Сухонос. Стосовно пропозицій повної модернізації виробництва, яка б вартувала 12 млн.грн., керівник повідомив, що це велика та непідйомна сума коштів для заводу. Тож прийнятним є провести швидку переробку, утилізацію тієї сировини, що знаходиться на території підприємства. Для цього необхідно закупити додатковий котел, техніку та інше. За підрахунками такі дії вимагатимуть значно менших витрат - 1 млн. 200 тис.грн. та здатні попередити екологічне лихо в місті.
Далі слово взяв начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконавчого комітету міської ради Юрій Дідковський, який повідомив, що 14.03.2017 року відбулось засідання комісії з техногенної та екологічної безпеки, яка дійшла висновку: з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру дирекції ДП «Укрветсанзавод» вжити заходів щодо призупинення прийому відходів тваринного походження до моменту переробки складованої сировини.
На сьогодні робота Ковельської філії заблокована незадоволеними жителями мікрорайону “Ковель -2”. У зв’язку з цим постійна комісія вирішила доручити Юрію Дідковському підготувати звернення до Міністерства надзвичайних ситуацій, Волинської обласної державної адміністрації стосовно виділення коштів для підприємства, аби реорганізувати його роботу, а також звернення до Державної екологічної інспекції у Волинській області та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) із проханням спрямувати діяльність на поліпшення стану і запобігання забрудненню навколишнього середовища, контролю за вивезенням відходів переробки продукції тваринного походження у ліси та водойми нашої області.
Також комісія заслухала інформацію про відповідність розміщення об'єктів на території Ковельського госпрозрахункового ринку по вул. Театральній затвердженій документації та використання його території відповідно до правоустановчих документів на землю. З повідомленнями виступили начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай, начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов, секретар міської ради Віра Федосюк, депутат міської ради Ігор Пініс, директор ринку Петро Сорока, заступник начальника Ковельського МРВ УДСНС у Волинській області Володимир Войтанік, які розповіли про існуючі проблеми: порушення санітарних норм, меж ринку, протипожежних вимог та інше. Комісія зобов'язала Петра Сороку співпрацювати із тимчасовою контрольною комісією міської ради стосовно усунення проблем та налагодження належної функціонування Ковельських ринків.
Не залишили поза увагою питання “Про утримання вуличного освітлення, місць загального користування та проведення озеленення м. Ковеля”. За результатами тендеру, оголошеного наприкінці 2016 року, ці роботи виконує КП “Верес”. Доповідач т.в.о. керівника Федір Савонік поінформував, що підприємство поступово входить у сферу діяльності згідно укладених договорів. Налагодження цього процесу у стадії завершення і в подальшому буде стабільним. Підприємство намагається враховувати усі зауваження та пропозиції місцевих жителів, які диспетчер приймає за телефоном (03352) 53022.
Депутат міської ради Андрій Мілінчук запропонував членам комісії підготувати звернення до «КП Верес» із проханням провести інвентаризацію зелених насаджень міста і про результати доповісти депутатам.
Ще одним важливим аспектом розгляду на засіданні була тема “Про стихійний масовий підпал минулорічних сухих трав і бур'янів в м. Ковелі”. Комісія заслухала заступника начальника Ковельського МРВ У ДСНС у Волинській області Володимира Войтаніка, головного спеціаліста-державного інспектора з ОНПС у Волинській області Сергія Михальчука, начальника відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконавчого комітету міської ради Юрія Дідковського та вирішила звернути увагу відповідних служб на запобігання таких явищ в Ковелі.

Начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай підготувала Програму підтримки житлового будівництва в місті та надала її для ознайомлення усім присутнім членам комісії.

Відділ “Секретаріат міської ради” 

Читайте також:

17 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти