Депутати підтримали зміни до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля

Депутати підтримали зміни до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля

Учора відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім'ї і молоді та релігії під головуванням Ігоря Ткачука, за участю членів комісії: Валерія Гарбара, Олени Клімашевської, Валерія Кубая, Юрія Міцури, Наталії Сеник та Богдана Солодухи.
Розглянуто наступні питання порядку денного: “Про внесення змін до "Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік", “Про внесення змін до «Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік», “Про визнання бійців добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України учасниками антитерористичної операції”, “Про затвердження Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля в новій редакції”, “Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля на 2016 рік за 2016 рік” та інші.
При обговоренні  Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік, начальник управління соціального захисту населення  Софія Сагаль повідомила, що згідно запитів депутатів  у цю Програму вносяться зміни.  Для  підтримки онкохворих жителів м. Ковеля передбачено одноразову матеріальну допомогу в розмірі п’яти тисяч гривень на такі види лікування: поліхіміотерапія, хірургічна операція та комбіноване лікування. Постійна комісія підтримала зміни та одноголосно рекомендувала сесії міської ради схвалити їх.
При обговоренні питання  “Про затвердження Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля в новій редакції” заступник міського голови Ігор Прокопів повідомив, що з часом будуть запроваджуватись додаткові послуги у центрі. Зокрема, це -  фізіотерапія, масаж та інші процедури, які спрямовані на покращення стану здоров’я маленьких відвідувачів.
Усі питання порядку денного були розглянуті членами комісії та рекомендовані до прийняття на сесії як рішення ради.

Відділ «Секретаріат міської ради»

Читайте також:

17 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти