Комісія заявила позицію стосовно актуальних державних рішень і подій

Комісія заявила позицію стосовно актуальних державних рішень і подій

Учора відбулось засідання комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів. Головуючий - Андрій Мілінчук, присутні члени комісії — Володимир Бичик, Андрій Неридько, Галина Стасюк, Василь Дудка. Згідно порядку денного розглянули 18 питань, зокрема: «Про внесення змін до "Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2017 рік», «Про визнання бійців добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України учасниками антитерористичної операції», «Про затвердження Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля в новій редакції», «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля на 2016 рік за 2016 рік», «Про звіт тимчасової контрольної комісії міської ради щодо роботи деревообробного цеху Державного підприємства «Ковельське лісове господарство» по вул. Лісовій», «Про звіти постійних комісій міської ради», «Про проведення звітів депутатів міської ради», «Про звернення депутатів Ковельської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України Міністерства фінансів України та депутата ВРУ Івахіва С.П., щодо недоцільності скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюну», «Про звернення депутатів Ковельської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Ради Національної безпеки і оборони України щодо підтримки блокади банків з російським капіталом», «Про звернення щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України», «Про розгляд проекту рішення “Про затвердження Положення “Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд” та підготовку експертного висновку постійної комісії з даного питання».
На початку депутати порушили питання про обрання голови постійної комісії та вирішили заслухати звіт Олени Матвійчук про роботу за минулий рік.
Далі розглядалися проекти документів, які виносяться на чергову сесію міської ради. Вирішили рекомендувати їх до прийняття як рішення ради.
Також постійною комісією були обговорені наступні звернення: за авторством депутата міської ради Володимира Бойка «Про звернення депутатів Ковельської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та депутата Верховної Ради України Івахіва С.П. щодо недоцільності скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюну», за авторством депутата міської ради Ігоря Пініса «Про звернення депутатів Ковельської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо підтримки блокади банків з російським капіталом» та за спільним авторством фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Укроп». Щодо останнього постійна комісія доручила головам фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Укроп» доопрацювати його спільно з фракціями ВО «Самопоміч» і ВО «Свобода» та винести на розгляд сесії альтернативний проект за № 33А.
Опрацювали проекти рішень «Про затвердження Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» та підготовку експертного висновку постійної комісії з даного питання» та «Про затвердження «Регламенту розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО, для передачі ділянок безоплатно у власність» та підготовку експертного висновку постійної комісії з даного питання». Надали експертні висновки регуляторних актів для подальшого їх оприлюднення і дотримання процедури регуляторного акту.
Зі змістом цих проектів рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради в розділі “Публічна інформація та звернення громадян”, або перейти за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/draft_decisions_city_council_2017.html


Відділ «Секретаріат міської ради»
 

Читайте також:

17 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти