Проекти документів з врегулювання земельних відносин опрацювала профільна комісія

Проекти документів з врегулювання земельних відносин опрацювала профільна комісія

Минулої п’ятниці працювала постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування під головуванням Анатолія Кислюка, за участю її членів Сергія Вишневського, Андрія Далека та Ірини Роїк.
Було розглянуто 46 питань порядку денного. Для обґрунтованого та правильного прийняття рішення за заявою громадянина Марчука В.А., яку постійна комісія вивчала повторно, доручили начальнику відділу земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради Вадиму Логвінову провести інвентаризацію земельної ділянки та будівель, які на ній знаходяться.
Депутати активно обговорили проект рішення №8.1 “Про поновлення договорів оренди землі” та рекомендували сесії затвердити цей документ, вилучивши підпункт 3 у пункті 1.
Багато дискусій викликав проект рішення №8.28 “Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок в постійне користування РЖКП-1”. Ірина Роїк внесла пропозицію уточнити площі земельних ділянок, які надаються цьому підприємству для обслуговування, та проінформувати депутатів на засіданні колегії міської ради.
Інші питання  отримали рекомендацію до затвердження на сесії міської ради та прийняття як рішень ради.
Зі змістом цих проектів рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради в розділі “Публічна інформація та звернення громадян”, або перейти за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/draft_decisions_city_council_2017.html

Відділ «Секретаріат міської ради»

Читайте також:

20 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти