Працівники Представництва Європейського Союзу в Україні провели у Ковелі інформаційну кампанію для молоді

Працівники Представництва Європейського Союзу в Україні провели у Ковелі інформаційну кампанію для молоді

У Ковелі  Представництвом ЄС в Україні проведено ряд інформаційних заходів.
 
Зокрема, в культурно-просвітницькому центрі для  учнівської  молоді, громадських активістів були презентовані можливості та перспективи розвитку для регіону, проектів ЄС, а також огляд практичних порад щодо участі у грантових програмах Європейського Союзу.

Учасників зустрічі привітав міський голова Олег Кіндер. Він зазначив, що такі заходи є досить корисними, адже вони допомагають більше довідатись про Європейський Союз, його переваги, цінності, про відносини між Україною та ЄС.

Як повідомила документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС  Ірина Стаднійчук, у Ковелі їх делегація перебуває в рамках  програми «Будуймо Європу в Україні». Це досить потужний проект, розрахований на чотири роки. Він має на меті охопити всі регіони України, всі обласні центри і міста обласного значення для того, щоб зустрітися з різними людьми, показати, розказати, що таке Європейський Союз  і познайомитися з тими проблемами, які є на місцях. Головна цільова аудиторія  –  молодь.
 
  У  рамках інформаційної кампанії  відбулася інтерактивна гра для учнів міської гімназії. Школярі дізнались як влаштований Європейський Союз та як працюють його головні інституції, а також спробували себе у ролі учасників засідання Європейської Ради.


Згідно з програмою візиту в цей день було проведено вуличну фотовиставку з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи». У ній взяли активну участь школярі міста. Давши правильні відповіді на запитання з історії Європейського Союзу, юні ковельчани отримали пам’ятні сувеніри з символікою ЄС, а також  картини з краєвидами країн Європи.

Читайте також:

20 березня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти