У Ковелі подбали про Пасхальне свято для людей поважного віку і непростої долі

У Ковелі подбали про Пасхальне свято для людей поважного віку і непростої долі

У житті кожної людини величне і світле свято Воскресіння Христового -особливо шановане та значиме. Не тільки тому, що приходить до нас із радісною, квітучою порою року – весною. Це, насамперед, символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.
 Доброю традицією у Ковелі стало проведення щорічного місячника "Милосердя", метою якого є надання матеріальної, соціальної допомоги нужденним, людям старшого віку.
Цьогоріч до заходів охоче длєдналися представники міської влади, підприємець благодійник Іван Смітюх та Ковельська організація Товариство Червоного Хреста. В ході акції "Великдень – в кожну домівку" працівники територіального центру соціального обслуговування відвідали вдома 20 ковельчан поважного віку і непростої долі та вручили їм паски. 
  Великодня сповідь готує християнство до найбільшого торжества у році – Воскресіння Христового. Напередодні свята священнослужителі Свято-Благовіщенського Собору Василь Мичко та Михайло Левочко провели таїнство сповіді та причастя для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання і освятили пасхальні кошики для них.
Великдень спонукає кожного з нас по-новому побачити та відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. А ще - бути добрими, милосерд-ними, терплячими один до одного. Пам'ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Діана Возна,
заступник директора територіального центру соціального обслуговування м.Ковеля

 

Читайте також:

20 квітня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти