Юні ковельчани підкорили своїм талантом журі фестивлю-конкурсу «Bukovel-Fest»

Юні ковельчани підкорили своїм талантом журі фестивлю-конкурсу «Bukovel-Fest»

Щедрими на враження видались весняні дні для вихованців студії естрадного співу «Зорепад» (керівник Руслана Шацька). З 29 квітня по 2 травня вони стали учасниками грандіозного шоу - Міжнародного фестивлю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Bukovel-Fest», що проходив на карпатському курорті «Артек-Буковель». Понад 80 колективів і окремих виконавців змагались у різних номінаціях конкурсу: вокал, хореографія, циркове мистецтво, розмовний жанр, театри мод і модельні агентства.
Шалена конкуренція та високий рівень підготовки учасників змусили акумулювати усі сили наших вокалістів і зосередитись на своїх виступах. Робота над режисурою, репетиції, розспівки, рекомендації наставника, доведення до ладу сценічних костюмів, вихід на сцену - і так чотири фестивальних дні.
Загалом майже 200 художніх номерів, розмаїта мистецька територія. Неймовірне емоційне навантаження, хвилювання під час обговорення результатів оцінювання членами журі конкурсу. І ось,  нарешті  - результат!
А він сколихнув оваціями увесь глядацький зал, а наших ковельчан змусив радіти і тішитись за чудово виконану роботу. А ще - сльози радості і щастя на очах у переможців та керівника. Результат, який вкотре доводить, що наше місто багате талантами.
Щораз наші діти підіймалисьна сцену за нагородами:
Анастасія Борисюк, Анастасія Лозовицька, Анастасія Суглобова, Діана Шпилюк, Дарина Мисюра - лауреати ІІІ премії.
Анастасія Левочко, Марія Артеменко, Яна Оксентюк,Злата Ткачук, Вікторія Семенюк, Анастасія Смаль, Віктор Мороз, дует "Сузір'я"- лауреати ІІ премії.
Вероніка Солтисяк і Вікторія Тітчук - лауреати І премії.
Неможливо описати той фейєрверк вражень та емоцій, які супроводжували нас щодня! Можна одне сказати: свято творилось з любов’ю! Безліч майстер-класів для дітей, розваги, веселощі, прогулянки по Буковелю та незабутня екскурсія в гори – зробили це дійство надзвичайним. Тож можна безкінечно розповідати про насичену програму фестивалю. Але найголовніше, що діти, які дуже багато працюють над собою, були справедливо оцінені та відзначені.
Руслана Шацька,
керівник студії естрадного співу «Зорепад»

Читайте також:

16 травня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти