Ярмарок Кар’єри – у Ковельському промислово-економічному коледжі

Ярмарок Кар’єри – у Ковельському промислово-економічному коледжі

Проблема зайнятості молоді є однією з найактуальніших, адже всім відомо, як важко випускникам навчальних закладів працевлаштуватись за фахом.
У Ковельському промислово-економічному коледжі ЛНТУ, в рамках співпраці з Студентським центром технобізнесу, було проведено Ярмарок Кар’єри. Такі заходи  допомагають студентам знайти місце стажування й роботи, а потенційним працедавцям – майбутніх кадрів.
Молоді люди багато надій покладають на результати таких акцій, адже під час їх збираються кращі компанії, які показують найактуальніші вакансії. Також тут можна поспілкуватися із представниками підприємств, які у подробицях можуть розказати про сферу діяльності. Ініціаторами та організаторами ярмарку є фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості.  
Відкрила захід заступник директора з виховної роботи промислово-економічного коледжу Олена Шульган, яка відзначила, що є позитивні результати від співпраці з Ковельським МРЦЗ та наголосила, що: «Ярмарок Кар’єри дає чудову можливість студентам дізнатися про вакансії,  про компанії, про вимоги, які ставляться до майбутніх спеціалістів, а також про те, як готуватись до співбесіди з роботодавцем та правильно складати резюме».
Заступник директора центру зайнятості Світлана Горпинко зауважила, що нерівні можливості на ринку праці має сучасна молодь почасти через відсутність практичного досвіду роботи, іноді через невміння презентувати себе. Метою таких  зустрічей є допомога молодим у професійному житті.
Спеціалісти служби зайнятості, викладачі та роботодавці доклали максимум зусиль, щоб подія відбулася на найвищому рівні.  Кожен студент мав можливість поспілкуватися з підприємцями, менеджерами, дізнатись про вакансії, вимоги до майбутніх працівників, заповнити анкети та надати своє резюме, отримати відповіді на різні запитання. До заходу були залучені працівники від  ПП «Агро - В», ТОВ «ВО Ковельсільмаш», ТОВ «ФЛГ», ПП «Арсен», підприємці Алла Уніга та Руслана Марчук.
Організаторів приємно вразило те, що кількість зацікавлених студентів була набагато більшою, ніж минулого разу. Це свідчить про те, що всі старання не були марними. Великий інтерес викликала інформація про стажування випускників ВНЗ на підприємстві. Як результат, студентами подано 60 резюме, 45 осіб виявили бажання потрапити на співбесіду до роботодавців з питань стажування та проходження практики,  16 чоловік пройшли профдіагностику та 54 заповнили анкети, запропоновані представниками підприємств та підприємцями. Загалом у заході взяли участь 236 студентів.

Людмила Волчук,
провідний фахівець з профорієнтації
Ковельського МРЦЗ                                                       

Читайте також:

16 травня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти