Головне – безпека на дорогах та якісні послуги з перевезення

Головне – безпека на дорогах та якісні послуги з перевезення

У рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні у Ковелі відбулась нарада з питань дотримання законодавства.
У ній взяли участь представники міської влади, контролюючих органів та  Ковельської філії екстренної медичної допомоги, підприємці, водії.

Про проведені заходи державного нагляду щодо виконання автомобільними перевізниками вимог законодавства поінформував заступник начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління Укртрансбезпеки у Волинській області В’ячеслав Козлов.

Він закликав підприємців  працювати з водіями, проводити роз’яснювальну роботу, аби вони добросовісно виконували свої обов’язки і надавали якісні послуги.

Також він нагадав  присутнім про   правила перевезення дітей і наголосив на гарантуванні високого рівня безпеки і надійності.

  Інспектор сектору реагування патрульної поліції № 4 Ковельського відділу поліції ГУ НП у Волинській області Віктор Євтушик  акцентував увагу на своєчасному проведенні державного технічного огляду транспортних засобів.


Практичні поради з надання домедичної і медичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод надав завідувач Ковельського відділення КЗ «ВОЦЕМДМК» Сергій Палайда.

Чимало у Ковелі робиться для покращення дорожнього руху. Про це говорив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук. Зокрема,  він зазначив, що постійно разом із представниками поліції удосконалюється схема розміщення дорожніх знаків. Комуналіні служби поновлюють дорожню розмітку, здійснюють ремонт  доріг. Разом з тим,  ведеться планова реконструкція зупинок громадського транспорту.

На завершення зустрічі головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Інна Товстига вкотре розповіла про права та обов’язки учасників транспортного процесу у місті. З – поміж іншого, необхідно дотримуватись графіків та визначених маршрутів, забезпечувати належну якість обслуговування пасажирів пільгових категорій та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Також вона повідомила, що в подальшому в умовах конкурсу з визначення автомобільних перевізників буде зазначена вимога щодо обладнання транспортних засобів пристроєм GPS-моніторингу. 

Читайте також:

17 травня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти