Ковельчанка Марія Батраченко – почесний ветеран України

Ковельчанка Марія Батраченко – почесний ветеран України

Нещодавно знана ковельчанка Марія Павлівна Батраченко отримала найвищу ветеранську нагороду  -  відзнаку «Почесний ветеран України». Вона – активіст громадського, культурно-мистецького життя Ковеля. Енергійна, ініціативна, мудра, інтелігентна, великодушна, творча особистісь.

Впродовж останніх десяти років Марія Батраченко – секретар міської ради ветеранів, куратор Університету третього віку. Вона ставорила театр при мистецькому факультеті, ансамбль «Осіннє золото», який успішно виступає у Ковелі та в  Польщі
 
Пише вірші, пісні,  ставить вистави, в яких грає ролі, співає.  Видала збірку віршів «Місячний лабіринт».  

Досить непроста, але достойна біографія у цієї жінки. Народилась  в 1943 році у Відні.  Її мама  була вивезена до Австрії  на примусові  роботи. Батько, який був військовим офіцером, не повернувся з війни. Дитинство минуло на Ковельщині у бабусі.

  Пізніше було навчання в Ростовському педагогічному університеті,  далі  - робота в одній із місцевих шкіл.   До Ковеля Марія Батраченко приїхала у 1974 році, де довгий час працювала вчителем російської мови та літератури в ПТУ №7.
   
Вітаємо Марію Павлівну із заслуженою нагородою, яка для неї є дуже дорогою і значимою. Бо вона вміє цінувати життя, будні і свята,  слово підтримки,  добро та благородство вчинків. Побажаємо цій славній людині натхнення, оптимізму, молодості, успіхів й удачі!     

Читайте також:

17 травня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти