У пологовому будину Ковеля – виставка-конкурс дитячих робіт про щасливе материнство

У пологовому будину Ковеля – виставка-конкурс дитячих робіт про щасливе материнство

Починаючи з 2000-го року, щорічно у другу неділю травня в нашій країні офіційно відзначається міжнародне свято - День Матері. Та українці споконвіку шанували берегиню своєї родини, найріднішу людину, яка виховувала, розвивала духовно, прищеплювала любов до ближніх та до рідної землі.
По-особливому сприймають це свято там, де щодня жінка стає мамою, а новонароджене життя знаходить люблячу саможертовну піклувальницю. Для колективу працівників Ковельського пологового будинку турбота про здоров'я матері та дитини є не просто роботою, а справою життя, покликанням серця та великої щирої душі.

Цьогоріч святкову атмосферу у медичному закладі створили яскраві дитячі малюнки, що випромінюють добро, світло і щастя, наповнені позитивними емоціями та невимовною красою. Учні Ковельської дитячої художньої школи ім. Андроника Лазарчука з радістю відгукнулись на пропозицію адміністрації  взяти участь у творчому змаганні. Вони створили чудові картини про щасливе материнство.

15 травня в холі пологового будинку відбулося урочисте відкриття виставки та нагородження переможців. Перше місце зайняли - Грицюк Давид, Попіка Софія, Троцюк Катерина; друге - Богданович Олександра, Годовицька Анастасія, Мальчук Юлія, Наумчик Наталія, Опольська Дарія. Нагороду за третє місце отримали - Гуска Софія, Литвинюк Уляна, Хвіщук Емілія, Швець Валерія.
Решта учасників конкурсу також отримали від організаторів солодкі подарунки.
Директор художньої школи Олена Цьомик подякувала головному лікарю Світлані Гаврилюк , завідуючій жіночої консультації Тетяні Жук та головній акушерці Ірині Грушкевич за організацію мистецької акції і висловила сподівання на продовження плідної співпраці.


Читайте також:

18 травня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти