Депутати опрацювали запропоновані варіанти вирішення нагальних питань

Депутати опрацювали запропоновані варіанти вирішення нагальних питань

  Учора відбулось засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Вадима Ткачука. У роботі взяли участь її члени: Геннадій Кіндер, Володимир Косцьов'ят, Сергій Кошарук та Святослав Степанюк.
  

 Депутати  працювали досить активно та розглянули низку важливих питань порядку денного: “Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015р.№3/77 “Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Ковель на 2016-2020рр.”, Про  дозвіл на розроблення детальних планів територій по вул. Варшавській,  Брестській, Міцкевича, Чубинського - Івасюка - Ветеранів -  Драгоманова, “Про розгляд звернень депутатів міської ради Клімука В.В., Федосюк В.І., Степанюка С.П., Стасюк Г.М. щодо пішохідної доріжки до Ковельської школи мистецтв”.

Також  комісії були представлені інформації про роботу  виконавчого комітету у І кварталі 2017 року, про стан дотримання закладами торгівлі та ресторанного господарства міста діючих правил за 2016 рік, про реконструкцію та утримання мереж вуличного освітлення і світлофорних об'єктів.
  
 Важливим та болючим для містян, зокрема  вчителів та учнів Ковельської школи  мистецтв, є питання влаштування пішохідної доріжки, яке уже неодноразово піднімали депутати міської ради. Для вирішення його по суті  начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай ознайомила присутніх з можливими варіантами будівництва  (через вул.Леонтовича та до вул.Театральної). Рекомендовано розробити два проекти рішень по кожній доріжці окремо та винести їх на розгляд чергової сесії міської ради.
    

Наболілою для громади і місцевої влади є проблема, яка стосується діяльності Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод”. Проект рішення “Про затвердження програми запобігання виникнення надзвичайних ситуації техногенного та природного характеру та ліквідації їх наслідків у 2017 році в новій редакції” вносить зміни у діючу програму в частині збільшення витрат на вивезення тваринних решток, забезпечення мешканців мікрорайону «Ковель-2» питною водою тощо.  А тому після дискусій  проект був рекомендований до затвердження на сесії міської ради.
Проект рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015р.№3/77 “Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Ковель на 2016-2020рр.” теж пропонується розглянути на сесії.

Члени комісії заслухали інформацію про реконструкцію та утримання мереж вуличного освітлення і світлофорних об'єктів. Доповідав та надав відповіді на запитання начальник  управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Андрій Стернічук. Він повідомив, що управлінням укладено договір з ТзОВ “К.П. Верес”  від 22 лютого 2017 року №10 ”Про надання послуг з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги” (утримання вуличного освітлення).
Початкова вартість, оголошена в тендерній документації -  677,131 тис грн., кінцева (вартість укладеного Договору) - 488,5 тис. грн. Економія коштів складає 188,631 тис. грн.
             Станом на 10 травня проведено касові видатки в сумі 54446,56 грн. згідно акту виконаних робіт від 18 квітня 2017 р №70.
   26 квітня  ТзОВ “К.П. Верес”  надано акт виконаних робіт на суму 31527,52 грн, який на сьогодні в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства  на розгляді і неоплачений. Андрій Стернічук  також підкреслив, що вуличне освітлення моніториться шляхом об'їзду у вечірній та нічний час, а також, дякуючи заявам жителів міста, які надходять до «КП Верес”. На що член комісії Сергій Кошарук зауважив, що такий метод не є ефективним та висловив думку щодо створення у перспективі диспетчерської служби.  Інформація була взята до відома.
     З усіма проектами рішень, які включені у порядок денний 26 чергової сесії міської ради, можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради за посиланням http://www.kovelrada.gov.ua/draft_decisions_city_council_2017.html


Відділ “Секретаріат  міської ради”

Читайте також:

18 травня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти