У ДНЗ №6 відбувся міський семінар-практикум для музичних керівників

У ДНЗ №6 відбувся міський семінар-практикум для музичних керівників

«Театральна вистава розкриває перед дитиною
весь світ засобами мудрої та вічної казки,
розвиває творчі здібності особистості,
а найголовніше, виховує справжню людину».
С. Русова

 У дошкільному навчальному закладі №6 «Світлячок» відбувся міський семінар-практикум для музичних керівників.
 Під час його роботи йшлося про естетичний розвиток дошкільнят. У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини важливе місце відведено театралізованим постановкам. Адже це - особливий вид мистецтва, який органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу. Він допомагає малятам глибше пізнати себе, внутрішній світ, спонукає до самовдосконалення, викликаючи почуття прекрасного.
Музичний керівник Кричинюк Л.С. поділилась досвідом роботи з  виявлення і розвитку обдарувань дитини. Одним із найдоступніших, захопливих і дієвих засобів їх  розвитку і є театральна діяльність.
Практичний психолог Козачук О.С. показала, що саме завдяки психогімнастиці діти позбавляються незграбності, надмірної сором’язливості, виправляють мовлення, розвивають мімічні м’язи, вміння розслаблятися та керувати емоціями.
На практиці досягнення педагогів показали їх вихованці під час інсценізації казки «Червона Шапочка» з волинськими мотивами. Маленькі актори  грали щиро, невимушено і майстерно.Адміністрація ДНЗ №6

Читайте також:

19 травня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти