Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Ковельчанка Ольга Падошик – срібна призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби

У м.Белграді (Сербія) проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002-2003 років народження. У складі національної збірної честь України захищали і вихованки Ковельської ДЮСШ управління освіти Ольга Падошик та Анастасія Лебедєва.
Успішно виступила у ваговій категорії 34 кг Ольга Падошик. Перемігши сильних суперниць з Росії, Румунії та Туреччини, вона вийшла у фінал. В наполегливій, впертій боротьбі за перемогу ковельчанка поступилась ще одній росіянці і здобула срібну нагороду.
Збірна України вперше в загальнокомандному заліку стала чемпіоном Європи, випередивши сильні команди Туреччини та Росії. І наші дівчата зробили вагомий внесок у цей успіх.
Готували спортсменок до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик. Вони висловлюють велику подяку відділу молоді, фізичної культури та спорту, а також всім небайдужим землякам, які допомогли в організації поїздки на чемпіонат.