«Шанс-Авто» продовжує лідирувати у чемпіонаті України з міні-футболу

Цими вихідними ковельська команда «Шанс-Авто», лідер чемпіонату (західної зони), приймала чернівецький «Меркурій», минулорічного чемпіона України.
       Початок матчу приніс несподівані сюрпризи для обох команд.  На першій хвилині «автогол»  у свої ворота  забив  чернівчанин, а на другій - ковельчанин зрізує м’яч у свої ворота.  Рахунок 1:1.  До 10-ї хвилини  перевага була на боці гостей. Футболісти «Шанс-Авто» уміло побудували свій захист і уже  після  14-ї  хвилини  результативно  провели  дві  атаки. Зменшити розрив у рахунку чернівчанам допомогло  пенальті.  До перерви господарям поля вдається ще раз відправити м’яч у ворота суперника. Перший тайм завершився з рахунком 4 : 2.
       Другу частину матчу «Меркурій» більшість часу  контролює м’яч  та забиває  два  голи у ворота  ковельчан. За  2 хвилини  до завершення гри   один з кращих бомбардирів  чемпіонату  Володимир Бобилєв  виводить  ковельчан  вперед - 5 : 4.  Тоді чернівчани міняють голкіпера  на польового гравця і за  25  секунд  до фінального свистка  чернівчани  виривають нічию - 5 : 5.
      Перше  коло чемпіонату, яке завершив цей матч, «Шанс-Авто»  провів  досить  вдало, не програвши  жодної гри.   Команда залишається  лідером  змагань.