Телемарафон «Бог багатий милосердям»

Телемарафон «Бог багатий милосердям»

На Волині стало доброю традицією проводити щорічний Різдвяний благодійний телемарафон „Бог багатий милосердям”. Цьогоріч він відбувається вже всьоме. Його організатори - Волинська рада церков, Товариство Червоного Хреста,  облдержадміністрація, обласна рада та Луцька міська рада.

   Його мета – зібрати кошти для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та іншим малозабезпеченим.

  За минулі роки під час проведення цієї благодійної акції було пожертвувано близько 600 тис грн, а допомогу отримали понад 300 осіб та організацій.

   Благодійний марафон розпочато сьогодні в прямому ефірі Волинського телебачення. Упродовж дня ця акція триватиме в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

   Під час відкриття телемарфону голова облдержадміністрації Борис Клімчук подякував  усім організаторам за цю добру справу.  «Усі ми християни. Наш обов’язок – піклуватися про тих, кому найважче. Кожен з нас обирає спосіб, у який він найкраще зможе допомогти людям», - підкреслив він.

   Голова облдержадміністрації закликав волинян активно долучитися до благодійного телемарафону «Бог багатий милосердям». Кошти можна перерахувати за такими реквізитами:

   Назва організації отримувача:

   ВОО Товариства Червоного Хреста України

   Р/р: 26049000000035

   МФО банку: 300023

   ПАТ “Укрсоцбанк”

Читайте також:

16 січня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти