На свято Василя пройшли «Ковельські святки»

На свято Василя пройшли «Ковельські святки»

 На свято Василя у Народному домі «Просвіта» пройшли «Ковельські святки». Колядниками були дитячі, юнацькі та церковні хори православних громад Ковеля, а ще у концерті взяли участь: студія естрадного співу «Надія», вокальний ансамбль ковельського медичного коледжу, танцювальний ансамбль «Барвінок», маленькі актори з недільних шкіл. Вони виконували колядки, щедрівки, церковні  піснеспіви.

   Учасників  дійства привітав з Різдвом Христовим і новорічними святами Ковельський міський голова Олег Кіндер, який відзначив високий професійний рівень колективів, подякував за гарну коляду та побажав злагоди і добра, щоб Віфлеємська зірка запалила в кожному серці і душі добро, радість і любов, яку б ми змогли понести в сім’ю, в родину і в наше місто.

    В урочистостях взяв участь Преосвященіший єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир. Владика зауважив: «Свято Різдва Христового – це свято любові. Саме в ці святкові дні Бог через любов сходить на землю заради нашого спасіння. І цю любов ми повинні приймати всім своїм християнським серцем”. Владика побажав, щоб українська колядка, особливо тут на Волині, з поліського серця і вуст ніколи не затихала, а тільки з віри у віру виростала і славила Творця нашого Небесного.
      "Ковельські святки” мали благодійну мету – кошти, зібрані під час концерту, організатори передадуть у фонд щорічного єпархіального дитячого табору відпочинку для дітей сиріт.
      Концерт мав успіх серед глядачів. Владика Володимир, після слова подяки організаторам та учасникам, оголосив про нагородження автора та ведучої “Ковельських святок” Вікторії Савлук благословенною грамотою Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Володимира. Це перша подібна відзнака глави Української Православної Церкви працівникам культури Ковеля за вагомий внесок у духовно-просвітницьку діяльність.

Читайте також:

17 січня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти