Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 року № 238 “Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов“ у відділі обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету Ковельської міської ради проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради та потребують поліпшення житлових умов. Відомості про громадян подаватимуться до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за встановленою формою. Термін завершення формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, продовжено до кінця 2012 року. 
Для внесення громадян до реєстру, “черговики“ мають надати доволі масштабну інформацію про себе. З переліком документів, які необхідно подати, можна ознайомитися у відділі обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету міської ради (каб.№113) та на офіційному сайті міської ради.
Участь у будь-яких державних житлових програмах передбачає реєстрацію громадянина в Єдиному державному реєстрі. Перереєстрація громадян дасть можливість встановити реальну картину того, скільки ковельчан фактично мають право на поліпшення житлових умов. Дасть змогу впорядкувати та переформатувати чергу.
Звичайно, якщо громадяни не подадуть документи відповідно до вимог постанови, то дані про них не будуть включені до ЄДР, але на квартирному обліку вони і далі перебуватимуть, щоправда тільки формально. Адже, дія і чинних житлових програм, і тих, які, можливо, ще буде прийнято, поширюється тільки на осіб, внесених до ЄДР. Інакше кажучи, не перереєстрованим “черговикам“ нічого сподіватися на державну допомогу в забезпеченні житлом. Тож оновити квартирну документацію таки варто, що необхідно зробити терміново.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла
Ніна Іваненко  

Читайте також:

18 січня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти