Різдвяний подарунок від «Квінти»

Різдвяний подарунок від «Квінти»

Концерт камерного оркестру «Квінта» - це завжди свято для справжніх музичних поціновувачів Ковеля. До різдвяних свят колектив підготував нову програму, яку представив у культурно-просвітницькому центрі. Зал  у цей вечір був переповнений, адже за сім років існування  коло шанувальників «Квінти» стає дедалі ширшим.
Глядачі тепло приймали кожен твір. Та найгучніше  аплодували наймолодшим учасникам, які вперше у своєму житті грали у справжньому камерному оркестрі зі своїми наставниками.
      За словами керівника «Квінти» Тетяни Корнєвої, їх основне кредо – це залучення якомога більше дітей у колектив. Тетяна Володимирівна - талановитий педагог, яка однаково вміло працює з учнями та своїми колегами. Вона  знаходить несподівані паралелі між класикою та сучасною академічною музикою, чимало приділяє часу і добору репертуару. Вперше у виконанні колективу звучали: «Довга дорога в дюнах» Р.Паулса, «Ширше коло» А.Екімяна, «Мелодія», А.Рубінштейна, «У церкві» П.Чайковського та ін.. До різдвяного виступу спеціально підготували і одну з найпопулярніших обробок  Миколи Леонтовича «Щедрик».
     На завершення концерту заступник міського голови Ігор Прокопів подякував колективу та його керівнику за прекрасне свято. «Приємно, що саме «Квінта» відкриває концертний сезон у культурно-просвітницькому центрі. Цей колектив є візитною карткою нашого міста,  оркестр завоював серця  ковельчан,   знайшов своїх прихильників в Україні та за кордоном», – зауважив Ігор Прокопів.
    
 

Читайте також:

19 січня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти