Запрошуємо ковельчан до створення фотозон у національному стилі

Запрошуємо ковельчан до створення фотозон у національному стилі

Під час міських заходів з нагоди Дня незалежності України зазвичай ковельчани роблять фото на згадку про неповторні і особливі моменти. Аби світлини вийшли оригінальними, унікальними, оргкомітет з підготовки програми відзначення свята вирішив провести у парку культури імені Тараса Шевченка акцію з влаштування фотозон у національному стилі.

До участі запрошуємо представників підприємств, установ, громадських та релігійних організацій, підприємців, креативних ковельчан. Головне в цій хорошій справі – активність, бажання творити й експериментувати, ініціативність, патріотичні налажтування Адже кожному з нас таке рідне, святе і дороге синьо-жовте полотнище, вишита сорочка і рушник, природні дари і багатства рідної землі. І завдання для учасників акції – вдало і з любов’ю використати все українське, влаштувати самобутній, гармонійний, цікавий і привабливий куточок, аби до створеної фотозони поспішали міські жителі і гості.

До кого завітає найбільше людей, будуть нагороджені спеціальними відзнаками. Заявки на участь прохання подавати у відділ культури за номерами телефонів: 71110, моб. 0667239737.
 

Читайте також:

10 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти