На засіданні виконкому вручили нагороди, розглянули питання життя міста та громади

На засіданні виконкому вручили нагороди, розглянули питання життя міста та громади

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Розпочалося воно з приємного моменту. До присутніх звернувся президент Федерації мотоциклетного спорту Волині Михайло Гетьман. Він наголосив, що цьогорічний чемпіонат Європи у Ковелі пройшов на високому рівні. Михайло Олександрович подякував усім , хто долучився до підготовки та проведення змагань, та вручив грамоти Федерації мотоциклетного спорту України спонсорам та найактивнішим ковельчанам. Серед нагороджених: народний депутат України Степан Івахів, міський голова Олег Кіндер, головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, підприємець Ігор Узналі, віце-президент Федерації мотоциклетного спорту Волині Юрій Савчук та інші.

Нещодавно своє професійне свято відзначали працівники торгівлі. Сьогодні міський голова Олег Кіндер  подякував їм за сумлінну працю, вагомий внесок в економічний розвиток міста, ініціативність, професійне вболівання за справу. Кращі представники галузі отримали Подяки міського голови.

Першим було розглянуто проект рішення про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік у частині збільшення загального фонду. Начальник фінансового управління Валентина Романчук поінформувала, що до бюджету Ковеля надійшла енергосубвенція з державного бюджету в сумі 75 млн. 209,5 тис. гривень. Ці кошти дозволять погасити 78 % заборгованості за надані пільги та житлові субсидії населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Члени виконкому ознайомились з виконанням за перше півріччя Програми економічного і соціального розвитку м. Ковеля на 2017 рік. Проаналізовано, як працювала і жила територіальна громада.

Робота міської влади впродовж цього періоду була зосереджена на створенні умов для стабільного економічного зростання та утримання позитивної динаміки у всіх сферах діяльності.
За даними Державної митної служби, господарюючі суб’єкти міста за січень-травень експортували товарів на 6,732 млн. дол. США, що на 50,9 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Імпорт склав 7,082 млн. дол. США, що на 48% більше, ніж за січень-травень 2016 року. Перевищення імпорту над експортом сформувало негативне сальдо зовнішньої торгівлі в сумі 349,9 тис. дол. США.
Автотранспортними підприємствами (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями) за півроку перевезено 54,9 тис. тонн вантажів і виконано 31,7 млн. тонно-кілометрів. У порівнянні до січня-червня минулого року вантажооборот збільшився на 4,7 %, а обсяг вантажних перевезень зменшився на 5,2 %.
Міський бюджет виконаний по доходах на 100,1 % до уточненого плану на перше півріччя, а в сумі це становить 235 640,4 тис. грн., в тому числі надійшло до загального фонду власних надходжень 393 077,4 тис. грн. (виконання 106,2 %), до спеціального фонду - 20 665,4 тис. грн. (91,7 %), офіційних трансфертів з державного бюджету одержано 250 288,7 тис. грн. (98,1 %).
На виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери з нарахуванням спрямовано 148 325,9 тис. грн. За спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги з міської казни використано 16 786,3 тис. грн.
Від суб’єктів малого підприємництва надійшло 84,046 млн. грн. у вигляді податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, що складає 47,1 % до загальних надходжень по м. Ковелю. За спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності у Ковелі працює 150 юридичних осіб, якими сплачено 1,497 млн. грн. єдиного податку. Фізичні особи в основному здійснюють діяльність в галузі торговельного та побутового обслуговування.
Від сплати орендної плати за користування майном комунальної власності до міського бюджету надійшло 893,71 тис. грн.
Виконані роботи з благоустрою міста на суму 6173,436 тис. грн. Проведено капітальний ремонт доріг на вулицях Грушевського, Симоненка, Достоєвського, Незалежності (на ділянці від вул. О.Пчілки до вул. Івасюка), наразі розпочато – на вул. 40 років Перемоги.
Укладено угоди на впорядкування прибудинкових територій житлових будинків на вул. Грушевського, 5; 40 років Перемоги, 15; Володимира Кияна, 74. Лагодяться мережі водовідведення , вуличного освітлення.
Триває капітальна реконструкція актового залу та фойє народного дому «Просвіта». У парку культури і відпочинку будується літня естрада.
Бюджетними установами та підприємствами комунальної власності Ковеля було впроваджено 9 енергозберігаючих заходів, загальна фактична вартість яких становить 1 161 тис. грн., розрахунковий економічний ефект – 1 496 тис. грн., фактично отримано економію 52,760 т.у.п.
За інформацією управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради за І півріччя за призначенням всіх видів допомог та житлових субсидій звернулось 4272 родини. Всього на обліку в управлінні перебуває 6058 сімей, які отримують різні види соціальних допомог, що на 214 більше, ніж на звітну дату минулого року.
Загальна сума нарахованих коштів на оплату субсидій за житлово-комунальні послуги населенню становить 96 887,7 тис. грн. Профінансовано - 82481,6 тис. грн. (в т.ч. борг минулого року – 67831,6 тис. грн.). В порівнянні з відповідним періодом 2016 року сума нарахованих коштів збільшилась на 3116,5 тис. грн.
Ковельським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді послугами охоплено 65 сімей учасників АТО, 14 родин внутрішньо переміщених громадян.
Бюджетне призначення закладів охорони здоров’я міста на 2017 рік становить 92 149,3 тис. грн. Касові видатки на медикаменти за шість місяців склали 2 914,9 тис. грн., на харчування – 579,9 тис. грн., на енергоносії -4 025,4 тис. грн. , на інші виплати використано 2 629,7 тис. грн. На фінансування місцевих та державних програм використано 3121,9тис. грн. На забезпечення пільгового зубопротезування жителів міста заплановано 100,0 тис. грн., освоєно - 49,9 тис. грн., запротезовано 26 чол., в тому числі: 15 інвалідів Великої Вітчизняної війни, 5 учасників бойових дій, 5 учасників АТО та 1 донор.
Для поліпшення матеріально-технічної бази лікувальних закладів надійшло коштів спеціального фонду на суму 9 568,6 тис. грн., що становить 20,9 % до загального фонду видатків, в розрахунку на одного жителя – 138,09 грн., на одного працюючого – 8 628,13 грн. З бюджету розвитку виділено 6 312,1 тис. грн., використано – 4 329,7 тис.грн. на придбання обладнання, капітальний ремонт та реконструкцію ЦРЛ.
Розвиток освіти міста Ковеля відбувається у контексті пріоритетів оновлення й модернізації. На оздоровчу кампанію із міського бюджету було виділено 396,9 гривень, що дало можливість у 17 пришкільних таборах з денним перебуванням охопити відпочинком 1260 дітей пільгових категорій.
Протягом звітного періоду в місті проведено 32 культурно-мистецькі, 75 спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів.

Всього виконком розглянув двадцять п’ять питань, що входять до компетенції відділів економічного розвитку та торгівлі, обліку розподілу та приватизації житла, містобудування та архітектури, земельних ресурсів, управлінь соціального захисту населення, фінансового, освіти, капітального будівництва та житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян.


 

Читайте також:

10 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти