У Ковелі відзначили День Соборності і Свободи

У Ковелі відзначили День Соборності і Свободи

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності і Свободи України. В залі Народного дому «Просвіта» були присутні представники міської влади, підприємств, установ, політичних партій, громадських організацій. Від імені учасників урочистостей до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору» поклали квіти.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олег Кіндер. Він зазначив, що цього року українці вперше відзначають об’єднане свято свободи і соборності як невіддільних складових незалежності нашої держави. Славні сторінки української історії сформували підґрунтя для відродження соборної демократичної України. Проголошення злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року стало втіленням мрії багатьох поколінь українців. Значення нинішнього свята полягає не лише в історичному контексті. А й у наших діях на майбутнє, у готовності разом працювати на зміцнення України, а відтак – і нашого міста. Міський голова подякував усім ковельчанам за працю, за духовні та матеріальні здобутки, які примножують славу Ковеля, побажав міцного здоров’я, щастя, миру і плідної праці.
Святковий захід продовжився за участю аматорів сцени. Народна аматорська хорова капела Народного дому «Просвіта» виконала твір М.Лисенка на слова О.Кониського «Молитва за Україну». Особливого колориту святу додали виступи народного дитячого танцювального колективу «Барвінок», а також народного аматорського ансамблю «Награш», колективу «Чардаш», хору підприємства «Ковельтепло».
Впродовж концертної програми звучали вірші та пісні у виконанні Оксани Івчик, Назара Білухи, Крістіни Трофимович, Ольги Середи, Вікторії Степанюк та інших.  

Читайте також:

23 січня 2012
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти