Постійна комісія зосередила увагу на бюджеті Ковеля

Постійна комісія зосередила увагу на бюджеті Ковеля

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів за участю голови комісії — Володимира Бойка та її членів — Олександра Голованя, Вадима Клімука, Олександра Місяця, Ігоря Пініса, Юрія Рудя та секретаря міської ради Віри Федосюк.

Перед початком роботи Віра Іванівна від міської ради привітала з днем народження депутата Володимира Косцьовята та вручила йому подарунок.

У ході роботи було розглянуто майже 20 питань порядку денного, серед яких: «Про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016р. №18/3 “Про міський бюджет на 2017 рік”, «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.11.2015 року № 2/38 «Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність гаража», «Про стан надходження коштів до міського бюджету від приватизації майна комунальної власності», «Про надходження коштів до міського бюджету від сплати орендної плати», «Про Регламент Ковельської міської ради VІІ скликання», про внесення змін до окремих міських програм, про продаж у приватну власність земельних ділянок та інші.

Роз’яснення стосовно внесення змін до міського бюджету дала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Депутат Ігор Пініс просив розглянути можливість оздоровлення дітей, батьки яких несуть службу у зоні проведення АТО на сході нашої країни. Він подякував заступнику міського голові Ігорю Прокопіву за сприяння і позитивне вирішення організаційних моментів стосовно відпочинку юних ковельчан цієї категорії.

Автор проекту рішення «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Ковелі, що підлягають приватизації у 2017 році» відкликала підготовлений документ.

Комісія взяла до відома інформації заступника начальника управління соціального захисту населення Світлани Созонік про відшкодування ПАТ «Укртелеком» в особі Волинської філії вартості телекомунікаційних послуг, наданих пільговій категорії населення та витрат, повязаних з оплатою судового збору для забезпечення виконання рішення суду та начальника відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторії Васінович про надходження коштів до міського бюджету від сплати орендної плати. Депутат Ігор Пініс запропонував Вікторії Павлівни проаналізувати вартість орендної плати приміщень приватної власності та комунальної.

Комісія рекомендувала до затвердження на сесії решту питань порядку денного.
 

Читайте також:

10 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти