Депутати цікавились підготовкою до нового навчального року

Депутати цікавились підготовкою до нового навчального року

Учора під головуванням Ігоря Ткачука працювала постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії. У засіданні взяли участь її члени Валерій Кубай, Юрій Міцура, Олена Клімашевська, Валерій Гарбар, Наталія Сеник та секретар міської ради Віра Федосюк.

Депутати погодили внесення змін до цьогорічних міських програм розвитку фізичної культури і спорту, соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля, підтримки розвитку пріоритетних видів спорту, до цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2020 роки та програми розвитку місцевого самоврядування у місті Ковелі на 2016-2017 роки.

Про підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років поінформував начальник управління освіти Віктор Бичковський, який наголосив, що у школах і дитсадках активно ведуться ремонти. Причому їх об’єми є досить масштабні, на що спрямовуються значні кошти з міського бюджету. Віктор Васильович запевнив, що до 1 вересня розпочате буде завершено.

Юрій Міцура ініціював розглянути перспективу заміни штучного покриття на спортмайданчику НВК №13. Віра  Федосюк поцікавилась станом справ щодо реконструкції мережі теплозабезпечення ДНЗ №7. Віктор Бичковський повідомив, що є певні напрацювання стосовно позитивного вирішення обох питань. Замовлена проектно-кошторисна документація на виконання робіт в дитсадку №7, які планується здійснити до початку опалювального сезону.

При обговоренні проекту рішення «Про присвоєння Ковельській міській гімназії імені видатного українського діяча Олени Пчілки» слово мала заступник директора навчального закладу Людмила Барановська. Вона аргументувала ініціативу педагогічного й учнівського колективів. Підставою такого волевиявлення стали результати реалізованого загальногімназійного проекту, звіт про підсумки громадського обговорення.

Позитивну оцінку депутатів отримав звіт постійної комісії міської ради з питань постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії.

Серед інших, розглянутих комісією питань - про Регламент Ковельської міської ради VII скликання, роботу виконавчого комітету міської ради у другому кварталі 2017 року, підготовку спортивних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, роботу відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв'язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради.

Всі опрацьовані проекти рішень рекомендовані до затвердження на сесії міської ради.
 

Читайте також:

11 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти