Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення садибної житлової забудови по вул. Володимирській (в районі житлового будинку №129) в м. Ковель Волинської області».
Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, ущільнення житлової забудови шляхом розміщення житлових будинків і господарських будівель і споруд, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно- планувальне бюро м.Ковеля»
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 24.11.2016 року № 16/53 «Про дозвіл на розроблення детального плану території»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:
Проектом передбачається розмістити три індивідуальних житлових будинки на земельних ділянках площами 350 та 1196 кв.м, які перебувають у приватній власності та земельній ділянці площею 456 кв.м, яка перебуває в користуванні для городництва по вул.Володимирській, 129 в м.Ковелі. Площа забудови складатиме 589,0 кв.м, площа мощення - 785,0 кв.м, площа озеленення – 1278,0 кв.м.
Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
Опорний план
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали:
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 17 серпня 2017 року по18 вересня 2017 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 18.09.2017 року.
Пропозиції до детального плану території мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
5) народні депутати України, депутати Ковельської міської ради.
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.Виконавчий комітет Ковельської міської ради
 

Читайте також:

11 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти