Ковельські школярі змістовно й цікаво відпочили на Донеччині

Ковельські школярі змістовно й цікаво відпочили на Донеччині

Днями додому повернулася група дітей, які відпочивали на сході нашої країни. В рамках співпраці між Ковелем та смт. Нікольське Донецької області, з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця для юних ковельчан організували цікаве дозвілля.

Після приїзду у селище в музичній школі пройшла урочиста зустріч, де хлопців і дівчат привітали представники районної влади, а вихованці закладу підготували концерт. Потім провели оглядову екскурсію Нікольським.

Ковельчани відвідали заповідник «Кам’яні могили». Їм розповіли історію його створення та почастували справжнім козацьким кулішем.
Особливі враження та емоції викликало у дітвори перебування у військовій частині, де вони мали можливість проїхатися на спеціалізованій техніці.
Гостинно зустріли їх і молочній фермі ТОВ «Нова нива»: показали сучасне обладнання, пригостили свіжим молоком і смаколиками.
Багато цікавого дізналися школярі у єдиному в Україні музеї мушлів, який розташований в селі Юр’ївка.

Проте найяскравішими залишаться спогади про відвідування зоопарку та екстрімпарку у місті Маріуполі.

Окрім насиченої пізнавальної програми діти мали змогу щодня відпочивати на Азовському морі, де будували замки, малювали картини на піску. Вони із задоволенням брали участь у конкурсах, за перемоги в яких отримували подарунки.

В останній день перебування в смт. Нікольське юні ковельчани вкинули у море монетки з надією на те, що повернуться сюди наступного року.
  Висловлюємо щиру вдячність за гарно організоване дозвілля для дітей з нашого міста голові Нікольської районної ради Василю Митьку, виконавчому директору МАОМС «Крок громад» Сергію Молонову, селищному голові Нікольського Олегу Мендріну, помічнику народного депутата України Наталії Проценко та голові ГО «Реальні справи молоді» Анжеліці Товарчі, а також ковельським педагогам, які супроводжували учнів, Ірині Смичик та Олені Барановій
 

Читайте також:

11 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти