Комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування ретельно вивчає сесійні матеріали

Комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування ретельно вивчає сесійні матеріали

Понад 30 питань, що стосуються регулювання земельних відносин в Ковелі, сьогодні розглянула постійна комісія міської ради. Засідання відбулося під головуванням Анатолія Кислюка, за участю депутатів Андрія Далека, Ірини Роїк, Олександра Артишука, Сергія Вишневського та секретаря міської ради Віри Федосюк. Всі опрацьовані проекти рішень рекомендовані до затвердження на сесії.
Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування продовжить свою роботу у понеділок, 14 серпня о 12.00 год., де заплановано обговорити наступні важливі питання: «Про затвердження Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд», «Про затвердження «Регламенту розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім'ями, члени яких загинули під час участі в АТО, для передачі ділянок безоплатно у власність», «Про Регламент Ковельської міської ради VII скликання».
Про стан надходження коштів від плати за землю (земельний податок, орендна плата) обранців міської громади інформував начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради Вадим Логвінов. Він зазначив, що у міському бюджеті на 2017 рік від плати за землю передбачено надходження коштів в розмірі 28868,3 тис. грн. План на перше півріччя – 14049,7 тис. грн, надійшло - 14813,0 тис. грн, що на 763,3 тис. грн. більше і виконання планових показників становить 105,4 відсотка.
Обсяг надходжень у порівняні з відповідним періодом попереднього року зріс на 2035,9 тис. грн. Перевиконанню сприяло прийняте рішення Ковельської міської ради від 30.06.2015р. №73/48 «Про затвердження Положення по платі за землю на території м. Ковеля», яке вступило в дію з 1 січня 2016 року. В цьому документі чітко визначені ставки земельного податку відповідно до сфер діяльності. Приведено у відповідність до вимог чинного законодавства договори оренди землі, оформлено правоустановчі документи на право користування земельними ділянками.
На 1 липня 2017 року від плати за землю юридичними особами до міського бюджету надійшли кошти: від земельного податку - 8372,2 тис. грн. (перевиконання - 482,2 тис. грн.), від орендної плати – 5007,6 тис. грн. (перевиконання – 222,2 тис. грн.). Від плати за землю фізичними особами отримано: від земельного податку - 460,2 тис. грн. (перевиконання – 92,7тис. грн.), від орендної плати – 973,0 тис. грн.
 

Читайте також:

11 серпня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти