Ковельська медицина: кроки поліпшень і досягнень

Ковельська медицина: кроки поліпшень і досягнень

Впродовж останнього часу ми постійно висвітлювали тему оновлення та модернізації матеріально-технічної бази лікувальних закладів Ковеля. Завдяки зусиллям керівництва міської влади та МТМО вдалося зробити немало. На це  освоєно з міського бюджету понад 7 млн. гривень.

У минулому році відремонтовані хірургічне, отоларингологічне та приймальне відділення. Цьогоріч відкрили оновлені інфекційне відділення та біохімічну лабораторію. Придбано кисневу станцію і бронхоскоп. Отож, поліпшуються умови праці персоналу та перебування пацієнтів на лікуванні.

Працюють тут і у напрямку підвищення кваліфікації медичних кадрів, впровадження новітніх практик лікування. Благодійна фундація з Каліфорнії надає можливість нашим спеціалістам пройти стажування у кращих клініках Польщі, Німеччини, США.

Нещодавно підписано тристоронній договір про співпрацю між Державною установою "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України" в особі генерального директора Бориса Тодурова, Ковельською міською владою в особі міського голови Олега  Кіндера та Ковельським міськрайонним територіальним медичним об'єднанням в особі головного лікаря Олега Самчука.

Це дозволить мешканцям нашого краю отримувати спеціалізовану медичну допомогу з питань кардіології, хірургії серця і магістральних судин та трансплантології, в проведенні заходів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації лікарів.

У нашому місті вже консультував хворих відомий кардіохірург Борис Тодуров. Завтра, як повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук,  вестиме прийом кандидат медичних наук, лікар-кардіохірург вищої категорії Інституту серця Ігор Мокрик.
 
Це ж джерело інформує про  досягнення ковельських фахівців.  Першу кардіохірургічну операцію – імплантацію штучного водія ритму успішно здійснив лікар-кардіохірург ЦРЛ Василь Нититюк.

Лікар-нейрохірург Юрій Новак виконав першу нейрохірургічну операцію з видалення величезної гематоми головного мозку у пацієнта, яка виникла внаслідок важкої закритої черепно-мозкової травми.

Читайте також:

13 вересня 2017
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти