Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

«Буран-Негабарит» переміг львів’ян

В одинадцятому турі чемпіонату України з міні-футболу  зустрічались  сусіди турнірної таблиці  «Буран-Негабарит» (м.Ковель) та АК «Лемберг» (м. Львів). Цей матч був дуже відповідальним для наших земляків, адже у разі програшу, вони б стали аутсайдерами змагань.
       У першому таймі  в основному  м’ячем володіли ковельчани. На сьомій хвилині  Іван Данилюк  забиває перший гол львів’янам, а на тринадцятій – Петро Мороз влучає у сітку воріт суперника.  2 : 0 -  з таким рахунком команди пішли на перерву.
     Результативною видалась друга хвилина другого тайму. Буранівець Віталій  Кашуба забиває  третій гол, а впродовж   півхвилини ковельчани пропустили два м’ячі. Ситуацію виправляють нападники «Бурану»  Олександр Портянко, Петро Мороз,  Іван Данилюк. «Буран» знову веде у рахунку - 6 : 2.
     Далі ініціативу перехоплюють львів’яни і за  три хвилини чотири  м’ячі влітають у ворота буранівців. Тоді боротьба за перемогу стає ще напруженішою. Ковельчан виручає Іван Данилюк, який  входить до найкращих бомбардирів  чемпіонату. Він, обігравши  двох захисників,  забиває  свій хетрік у цій грі  і  виводить  ковельчан  вперед - 7 : 6. Згодом Віталій Кашуба збільшує розрив у рахунку -    8 : 6.  За дві хвилини  до завершення гри «Лемберг» проводить заміну воротаря на  польового гравця.  Львів’яни прагнуть змінити перебіг гри і одна з атак завершується голом. Та все ж  «Буран» витримує натиск і  здобуває заслужену перемогу - 8 : 7.