У Ковелі привітали ветерана праці Зінаїду Чувякіну з 90-річчям

У Ковелі привітали ветерана праці Зінаїду Чувякіну з 90-річчям

Учора відзначала свій 90-річний ювілей ветеран залізничного транспорту, громадська активістка Зінаїда Олександрівна Чувякіна.

Жінка багато років очолює ветеранську організацію станції Ковель. Незважаючи на вік, до цих пір веде активну громадську діяльність. Зінаїда Олександрівна належить до покоління, яке не звикло пасувати перед труднощами, вміє тримати удари долі. На її віку – тяжкі воєнні роки, робота на залізниці. І де б вона не працювала, завжди викладалась на сто відсотків.

Висловити шану й повагу жінці прийшов заступник міського голови Ігор Прокопів. Він побажав їй міцного здоров’я, благополуччя, щастя, радості, наснаги, затишку в родинному колі та ще довгих років у такому ж оптимістичному настрої. Ігор Ярославович вручив квіти та вітальний адрес за трудові звитяги, активну участь у житті Ковеля, вагомий особистий внесок у вирішенні нагальних питань ветеранів.

У цей день Зінаїді Олександрівні було сказано ще багато теплих і зворушливих привітань.

Розчулена увагою присутніх ювілярка подякувала за хороші слова та охоче розповіла про свій життєвий шлях, поділилася спогадами про щедро насичені подіями роки.

 

Читайте також:

11 жовтня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти