Ковельчанка отримала ключі від квартири

Ковельчанка отримала ключі від квартири

Сьогодні на початку засідання виконкому міський голова Олег Кіндер  та його заступник Ігор Прокопів  вручили ключі від однокімнатної квартири Анні  Филюк. Дівчина, позбавлена батьківського піклування, не має власного житла та  виховується в сім’ї опікуна.

 Помешкання загальною площею  36,9 кв. м було придбано за кошти міського та обласного бюджетів у рівних долях. Це житло переведено у статус соціального та згідно рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради   надано у користування Анні.

 Олег Олексійович привітав дівчину та побажав їй затишку у своєму домі і побільше гарних подій у житті.

Загалом у Ковелі з 2012 року по 2017 рік отримали соціальне житло  9 осіб з числа статусних дітей.  

А далі члени виконкому перейшли до порядку денного. Були прийняті  рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.
    
На черговому засіданні затвердили мережу закладів освіти на 2017-2018 навчальний рік. Загалом опрацювано понад тридцять питань та принято з них відповідні рішення.

Міський голова повідомив, що він підписав розпорядження про початок опалювального сезону  з 15 жовтня.  Він нагадав, що  4 жовтня у Ковелі подали тепло в дитсадки та пологовий будинок. За кілька днів усі лікувальні заклади міста були забезпечені теплопостачанням. 10 жовтня стали   опалювати школи.

Читайте також:

12 жовтня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти