Яким був 2011 рік для сфери послуг?

Яким був 2011 рік для сфери послуг?

Сфера послуг є важливою складовою ринкової економіки. Профільним підприємствам міста залізничників належить майже чверть загальнообласних обсягів послуг, тут зайнятий кожен п’ятий працівник цієї сфери Волині.
У 2011 році діяльність підприємств сфери послуг стабілізувалась. За попередніми даними, ними реалізовано їх на суму 539 млн. грн., що із врахуванням зміни цін, перевищило рівень попереднього року на 12% (в 2010р. - на 3%).
Із загального обсягу послуг майже третина надана населенню.
Пріоритетними серед видів діяльності, як і раніше, залишаються послуги транспорту, в загальному обсязі реалізованих послуг вони займають понад 90%. Серед транспортних підприємств найбільше послуг надано залізницею. Користувались також попитом послуги із здійснення операцій з нерухомим майном, пошти і зв’язку, санітарні послуги, прибирання сміття та знищення відходів, готелів, у сфері інжинірингу, геології та геодезії тощо.
За обсягами послуг Ковель посідає друге місце серед регіонів області, поступаючись лише обласному центру. В значній мірі цьому сприяє зручне географічне розташування міста та розвинена транспортна інфраструктура.

Головне управління статистики у Волинській області

Читайте також:

01 лютого 2012
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти