Стартував Національний проект «Нове життя»

Стартував Національний проект «Нове життя»

31 січня стартував Національний проект «Нове життя»,  ініційований Президентом України Віктором Януковичем. Мета проекту  – створити гідні умови для материнства та дитинства.  Про це повідомив  заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк у коментарі програмі «Акценти» та журналістам Волинського радіо і телебачення.
   Він наголосив, що в рамках проекту у кожному регіоні збудують перинатальні центри. «У Луцьку ж будівництво такої лікувальної установи розпочнеться цьогоріч, а у 2013 році – буде завершене. У перинатальному центрі  створять належні умови як для пацієнтів, так  і для медичних працівників. Обладнання буде закуплено відповідно до нових сучасних та європейських стандартів. Впроваджуватимуть також інноваційні технології», - повідомив заступник голови облдержадміністрації.
   Олександр Курилюк нагадав, що спорудження перинатального центру – під особистим контролем Глави держави. Про виділення державних коштів на будівництво цього важливого закладу йдеться у дорученні Президента України від 25 січня 2012 року щодо вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку Волинської області у поточному році.
   «Ідея дуже хороша. Функціонування таких перинатальних центрів дасть можливість вчасно надати допомогу майбутнім мамам та попередити малюкову смертність. Тому  саме  на найцінніше - збереження життя  - орієнтований новий проект»,  - наголосив він.
   Заступник голови облдержадміністрації додав: «У лікувальній установі працюватимуть кваліфіковані спеціалісти. Такий потенціал у нас на Волині є, адже область ще з 1994 року переймає досвід в європейських країнах  у рамках швейцарської програми "Здоров’я матері та дитини».
   Найближчим часом новітні перинатальні центри відкриють в Києві, Харкові та Донецьку.
 
   Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також:

01 лютого 2012
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти