Інформує управління Пенсійного фонду

Інформує управління Пенсійного фонду

Право на перерахунок пенсії  працюючим пенсіонерам збережено.
З набранням чинності з 1 жовтня  2011 року нового пенсійного законодавства до управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі звертається багато пенсіонерів з питаннями  щодо проведення перерахунків пенсій працюючим пенсіонерам.
Деякі зміни  стосовно виплати пенсій та проведення перерахунків працюючим пенсіонерам дійсно відбулися.
Насамперед слід зазначити, що Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що в разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, (а разом з ним і мінімальної пенсії)  проводяться перерахунки пенсій, окрім працюючих пенсіонерів. Лише  після звільнення з роботи пенсії перерахують з урахуванням прожиткового мінімуму, який буде встановлений на день звільнення з роботи.
Щодо проведення  перерахунку пенсії  працюючим пенсіонерам з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення пенсії, то таке право збережено. Перерахунок здійснюється, якщо пенсіонер набув не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. У цьому випадку  заробіток залишається той, з якого обчислено пенсію.
Якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої обчислено пенсію.
А коли пенсіонер, який продовжував працювати, набув стажу, достатнього для обчислення пенсії в мінімальному розмірі (тобто не менше як 35 років чоловік і 30 років — жінка), тоді за його заявою проводиться відповідний перерахунок пенсії незалежно від того, скільки часу минуло після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
За бажанням пенсіонера  перерахунок пенсії може бути проведений з урахуванням не менш як 24 місяці страхового стажу та заробітної плати, при цьому будуть застосовано усі норми нового пенсійного законодавства, у тому числі новий порядок оптимізації заробітку, і доплату за понаднормативний стаж буде визначено понад  страховий стаж чоловікам 35 років, а жінкам 30 років.  
У будь – якому з варіантів проведення  перерахунків  буде застосовано показник середньої заробітної плати по Україні, який уже застосовувався для обчислення пенсії.  
Однак слід зазначити, що  норми  щодо перерахування пенсій не поширюються на  тих пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років на умовах, передбачених Законом України "Про пенсійне забезпечення", та які не досягли пенсійного  віку, встановленого законодавством.
За допомогою щодо обрання варіанту проведення перерахунку пенсійної виплати  радимо звертатись до фахівців управління Пенсійного фонду, які допоможуть обрати найбільш вигідний для Вас варіант обчислення пенсії. Одночасно повідомляємо, що в управлінні Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі постійно працює «гаряча лінія» за телефоном 51 445, по якому Ви зможете отримати необхідні консультації щодо пенсійного забезпечення.

Заступник начальника управління                 Світлана Киричук
До відома підприємств, установ, організацій та підприємців!

Управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі нагадує, що з 1 січня 2012 року в Держказначействі змінилися рахунки управління для сплати єдиного соціального внеску (в зв’язку з об’єднанням управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та управління Пенсійного фонду України в Ковельському районі).
Сплата єдиного соціального внеску здійснюється щомісячно не пізніше 20-го числа місяця, наступного за звітним. Прохання за уточненням номерів рахунків, на які треба сплачувати внески, звертатись безпосередньо в управління Пенсійного фонду в місті Ковелі та Ковельському районі, або за тел. 711 23, 711 25, 711 26.
Одночасно повідомляємо, що всім без виключення підприємцям до 1 квітня 2012 року необхідно прозвітуватись до Пенсійного фонду за результатами роботи у 2011 році.
За неподання, несвоєчасне подання звітності передбачено відповідальність згідно чинного законодавства: фінансова санкція, яка на даний час становить 170 грн. (десять неоподатковуваних мінімумів).Начальник управління                         Інна СамолюкЧитайте також:

01 лютого 2012
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти