Міський голова зустрівся з активом ГО «Реабілітаційний центр»

Міський голова зустрівся з активом ГО «Реабілітаційний центр»

    Ковельський міський голова Олег Кіндер побував в ГО «Реабілітаційний центр», де зустрівся з головою правління громадської організації Наталією Славіковою та активом центру.  У ході розмови,  у якій також взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів та директор ТзОВ «К.П.Верес» Юрій Шлюєв, обговорили ряд питань, що потребують вирішення найближчим часом.
       Найперше Олег Олексійович подякував керівнику центру за достойну презентацію міста та очолюваної організації на Першому Національному телеканалі у програмі «Віра. Надія. Любов» (нещодавно Наталія Славікова,  волонтери були героями програми). «Саме таким  людям, які творять добро, які дарують надію і віру необхідно усіляко сприяти у роботі. Досвід ГО «Реабілітаційний центр» - вартий наслідування не тільки у Ковелі, але й  в Україні в цілому», - зауважив міський голова.
       Для організації та неповносправних мешканців міста зараз на часі  придбання спеціального автобуса. Багатьом дітям до «Реабілітаційного центру» необхідно добиратись з різних куточків Ковеля, для інвалідів пересування по місту зараз є неабиякою проблемою. Міська влада уже працює у цьому напрямку. Відділом економічного розвитку  підготовлено проект «До повноцінного життя - через розвиток нової мережі громадського транспорту», що передбачає придбання автобуса, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Зараз проект перебуває на розгляді у державному фонді сприяння розвитку місцевого самоврядування в м.Києві. Якщо ж Ковель отримає відмову, Олег Олексійович запевнив, що робота з вирішення цього питання  буде продовжуватись і при необхідності він  звернеться до народних обранців з проханням допомогти у придбанні транспортного засобу.  
      На підтримку ГО «Реабілітаційний центр» у 2012 році з міського бюджету виділено 10 тисяч гривень. Ця сума звісно є недостатньою для функціонування організації. Учасники зустрічі були одностайними, що варто спільними зусиллями влади, депутатського корпусу, бізнесменів фінансово підтримати, центр. Міський голова наголосив, що завдання влади і полягає в тому, щоб підтримувати найбільш незахищені верстви населення.  
      У ході розмови до центру зайшла одна із членів організації Олена Федорівна Бірук, у якої дочка є інвалідом дитинства І групи. Пенсіонерка бідкалася, що у неї з ладу вийшла газова плита, яка за висновками спеціалістів уже непридатна для ремонту і всі відповідні служби відмовили їй у допомозі. Юрій Шлюєв одразу дав доручення своїм працівникам  завезти жінці незадіяну на підприємстві плиту,  в свою чергу  міський голова звернувся до комунальних служб, аби забезпечили підключення до газопостачання. Як повідомила Наталія Славікова, плиту уже встановлено, за що Олена Федорівна дуже вдячна директору підприємства  «Верес» та міському керівництву.    
    По завершенню зустрічі міський голова також відвідав центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля, який було відкрито в минулому році  в мікрорайоні «Сільмаш».

Читайте також:

03 лютого 2012
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти