Активізувати роботу з наповнення бюджету та дотримання фінансової дисципліни

Активізувати роботу з наповнення бюджету та дотримання фінансової дисципліни

Міський голова Олег Кіндер провів засідання робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади в місті щодо забезпечення  податкових та інших надходжень до державного і місцевого бюджетів.
      Про виконання бюджету міста за 2011 рік проінформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук. Вона, зокрема, сказала, що до міської казни надійшло коштів (з урахуванням трансфертів з державного бюджету) в сумі 227 млн. 700 тис. грн., виконання уточненого річного призначення забезпечено на 100,5 відсотка. У порівнянні з попереднім роком обсяг фінансових ресурсів міста збільшився на 22 млн. 416 тис.грн., або майже на 11 відсотків. 124,6 відсотка - виконання планових зобов’язань  по надходженнях до спеціального фонду. Разом з тим,  недоотримано коштів від сплати податків, зборів та інших платежів до загального фонду ( виконання  становить 94,6 відсотка).
     В цілому проаналізував стан погашення заборгованості підприємств, установ, організацій міста по платежах до бюджетів всіх рівнів перший заступник начальника Ковельської міжрайонної державної податкової інспекції Іван Карасюк. Він наголосив, що протягом минулого року завдання по збору платежів до загального фонду державного бюджету по місту виконувались щомісячно. Завдяки активізації роботи із платниками та керівниками підприємств збір ПДВ зріс порівняно із попереднім роком на 2 млн.грн., або на 12 відсотків. На 2 млн. 600 тис. грн., або на 31 відсоток більше надійшло податку на прибуток. Варто зазначити, що податок на додану вартість склав 61 відсоток всіх податкових надходжень, а податок на прибуток - 35. Серед найбільших платників ПДВ Іван Григорович виокремив ПТМ «Ковельтепло». Наше місто по наповненню бюджету посідає друге місце в області після Луцька.
     Іван Карасюк назвав і найбільших боржників. Це -  ТзОВ «Гарант», «Ковельрембуд», ТОВ «Ковельський ЖБК», підприємство виховної колонії. Всі вони визнані банкрутами, або у стадії цього процесу, чи ліквідовуються.
     Ці ж підприємства, а також «Юкон – плюс», окремі перевізники  боргують і до Пенсійного фонду, констатувала у виступі заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ковелі та Ковельському районі Оксана Кожіна.
     Про виконання планових показників по надходженню коштів по платі за землю робочій групі доповів головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Богдан Тимошук. Платники земельного податку та за оренду землі заборгували бюджету 128 тис.грн. З юридичними і фізичними особами проведена  певна робота, але вона вимагає активізації, більш конкретних і рішучих дій, на яких акцентували увагу у своїх виступах міський голова Олег Кіндер та голова профільної постійної комісії міської ради Юрій Конащук.
     Підсумовуючи розмову, міський голова наголосив, що питання наповнення бюджету, робота із боржниками – під номером один на порядку денному  владних та контролюючих органів. Олег Олексійович вніс низку протокольних доручень, які стосуються посилення фінансової дисципліни, мобілізації бюджетних ресурсів. З-поміж іншого, зобов’язано  Юрія Конащука проаналізувати виконання земельних рішень, створити робочу групу та підготувати проект положення про резервування земельних ділянок; керівництву податкової інспекції та управління Пенсійного фонду розробити заходи щодо погашення боргових зобов’язань.
     На черговому розширеному засіданні робочої групи будуть розглянуті всі представлені пропозиції та напрацювання, заслухають боржників.

   
      

Читайте також:

03 лютого 2012
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти