У Ковелі затверджено єдиний реєстр учасників АТО для отримання земельних ділянок

У Ковелі затверджено єдиний реєстр учасників АТО для отримання земельних ділянок

У Ковелі проведено роботу з впровадження відкритих методів регулювання розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім'ями, члени яких загинули під час участі в АТО, з метою передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Відділом земельних ресурсів розроблено відповідний пакет документів: Положення, Регламент, які затверджені рішеннями міської ради (від 17.08.2017 року № 28/44 та №28/45). Рішенням виконавчого комітету (від 14.09.2017 року №316) затверджено склад комісії, яка безпосередньо розглядає звернення названих категорій громадян.


На засіданнях комісії було сформовано єдиний реєстр учасників АТО міста Ковеля. Передбачено позачерговий та першочерговий списки громадян, в яких перебуває 373 учасники АТО, відповідно до поданих заяв.

Учора на засіданні виконкому реєстр затверджено. З документом можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Публічна інформація та звернення громадян».


Вадим Логвінов, начальник відділу  

Читайте також:

10 листопада 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти