Юні ковельчани побували в обласному центрі військово-патріотичного виховання «Волинська Січ»

Юні ковельчани побували в обласному центрі військово-патріотичного виховання «Волинська Січ»

З ініціативи Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді група дітей з сімей учасників АТО, які звернулися до установи за отриманням соціальних послуг, відвідали Волинський обласний центр військово-патріотичного виховання «Волинська Січ», який розташований у селі Городелець Турійського району. Як розповів його керівник Сергій Дружинович, головними напрямками роботи центру є підготовка юнаків до служби у лавах Збройних сил України, Нацгвардії та інших силових підрозділах, патріотичне та фізичне виховання молоді, організація військово-спортивних ігор, тренувань, польових виходів, туризм, заняття рукопашним боєм та інші подібні заходи.

Юні ковельчани змагались у спортивних перегонах з перешкодами, стріляли з лука і цілили у мішені з автоматів (аналог автомата Калашнікова). А як смеркло, влаштували справжнє барбекю з багаттям, салом, сосисками та веселими розвагами.


Поїздку вдалося організувати завдяки фінансовій підтримці благодійника, українця з Ізраїлю Євгенія Гільгурта, Ковельської міської ради. Підприємець Анатолій Дикун вирішив питання транспортного забезпечення.

Для інформації, щорічний проект центру - літній табір «Волинська Січ» вже 15 років проводиться на узбережжі озера Світязь, поблизу села Пульмо Шацького району. Відпочити у ньому можуть усі бажаючі юнаки та дівчата віком від 10 до 16 років. У його програмі - військовий туризм, заняття з рукопашного бою та загальної фізичної підготовки і навіть катання на квадроциклах.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
 

Читайте також:

13 листопада 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти