Браво, «Нові таланти»!

Браво, «Нові таланти»!

Їх поєднала любов до пісні, бажання творити, виступати на сцені, підкорювати серця глядачів. Відомий у Ковелі народний художній колектив студія естрадного співу «Нові таланти» відзначила своє 20-річчя грандіозним концертом.

У Палаці учнівської молоді - аншлаг. Батьки, випускники, друзі зібрались, щоб привітати колектив та керівника Світлану Шиманську з ювілеєм.
У цей вечір особливо хвилювались юні артисти, які підготували цікаві номери, не менш цікавими і яскравими були їх костюми.

Впевненіше почувались ті, хто уже завершив навчання в студії і приїхав розділити радість свята. Зокрема, Аліна Грижук, яка 10 років тут займалась, тепер вона студентка Львівської філії КНУКіМ, говорить:“Саме тут мене навчили, як правильно жити, як обрати свій шлях. Звісно, хотілося співати, але доля розпорядилася так, що я вчуся на режисера... Я була просто вражена, що зустріла всіх своїх друзів — я так давно їх не бачила».

Студія запалює зірки. Її учасники привозять у рідне місто чимало відзнак та нагород. Веніамін Белінський цього року став лауреатом 2-ої премії обласного етапу всеукраїнського конкурсу “Яскраві діти України”.

- “Я вперше співав з живим оркестром. Там була класна атмосфера. Мені здавалося, що цей конкурс був таким, як “Голос. Діти...», - ділиться враженнями Веніамін.

Про успіхи, перемоги «Нових талантів» говорить людина, на очах якої і писалась біографія студії - директор Палацу учнівської молоді Тетяна Середюк: «Я дуже пишаюся цим колективом, який є одним з кращих не лише в нашому місті, а й в області. Я дякую батькам, які все це підтримують. А нагороди наших дітей — це наша гордість...”. Тетяна Володимирівна пригадує, що це був перший колектив в Ковелі, де розпочали дітей навчати сольному співу, бо побачили таку потребу.

Незмінним керівником студії усі 20 років є Світлана Шиманська. На сьогодні у неї займається 25 дітей. І всім необхідно приділити увагу, знайти той чарівний ключик, аби відкрити дитячий талант.

- “ Звук, аранжування... Я дуже вибаглива до репертуару і пісня, яка звучить на сцені — вона вже опрацьована досконало. Костюми ми продумуємо з батьками. Вони зі мною радяться, щоб дитинка була гарною на сцені”, - розповідає про свої творчі будні Світлана Зіновіївна.

Чимало привітань і теплих слів звучало зі сцени на адресу ювілярів. Аплодисменти, «браво» - юним і обдарованим, в яких повірили батьки, їх вчитель, а найважливіше - вони самі.

А далі – знову репетиції, уроки. Попереду чимало задумів та планів. А нестримне бажання бути кращими, робота над собою – це нові перемоги та нагороди.ї
 

Читайте також:

14 листопада 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти